آخرین اخبار «ایلان ماسک

او مدرک کارشناسی را در رشتهٔ فیزیک به دست آورد اما سال بعد تصمیم گرفت که در مدرسهٔ وارتون دانشگاه پنسیلوانیا مدرک کارشناسی در رشتهٔ علوم اقتصادی را نیز به دست آورددر سال ۲۰۰۰ با جاستین همسر اول خود آشنا و ازدواج کرد. وی با مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد فارغالتحصیل شد و برای مدرک لیسانس دوم فیزیک ماند. جی کی رولینگ برای هر کتاب چقدر درآمد داشت؟ او توانسته است با تلاش و استعداد ناب خود در سنین جوانی به سرمایه و درآمد بسیار قابل توجهی دست پیدا کند. داستان زندگی او و شرکتهایی که راه اندازی و برای رشد و پیشرفت آنها تلاش کرده، واقعاً جالب است.

  • مؤسس فروشگاههای زارا
  • کشور: فرانسه
  • ثروت: ۶۹ میلیارد دلار
  • منبع ثروت: کارآفرین / سرمایه گذار
  • کشور مبدا: هنگ کنگ

او در تلاش است تا انقلابی عظیم در حمل و نقل زمینی (از طریق ساخت ماشین الکتریکی تسلا) و همچنین حمل و نقل فضایی (از طریق ساخت موشک های اسپیس ایکس) ایجاد کند. پسرش آنتوان نیز مدیر عامل برلوتی یکی از شرکت های تابعه LVMH و رئیس هیئت مدیره شرکت ایتالیایی لورو پیانا است. وارن بافت که به نام “پیشگوی اوهاما” نیز به شهرت رسیده یکی از موفق ترین سرمایه گذاران کل تاریخ است. هنوز 11 درصد از سهام شرکت PayPal به نام ایلان ماسک می باشد. لورئال و موسسه خانوادگی بتانکور می یرز حدود 226 میلیون دلار به تعمیر کلیسای جامع نوتردام بعد از آتش سوزی سال 2019 اهدا کردند. پس از آتش سوزی ویران گر کلیسای جامع نوتردام در سال 2019، آرنو و LVHM بالغ بر 220 میلیون دلار برای کمک به تعمیر این کلیسا اهدا کردند.

دخترش دلفین، معاون اجرایی لویی ویتون و عضو کمیته اجرایی LVHM است. دختر وی دلفین، معاون اجرایی لویی ویتون و عضو کمیته اجرایی LVMH است. برنارد آرنو یکی از بزرگ ترین نوآوران دنیا در زمینه کالاهای لوکس، در حال حاضر بر یک امپراتوری عظیم از 70 برند مشهور از جمله لویی ویتون و سفورا نظارت دارد. لری پیچ یکی از مبتکران آمریکایی است که با دارایی خالص 83.6 میلیارد دلار، جزو ثروتمندترین افراد جهان 2021 است.

هرساله از طریق نشریههای معتبر جهانی اسامی ثروتمندترین افراد جهان بر اساس میزان دارایی آنها منتشر میشود. این شرکت در بازار بورس و سهام آمریکا با نماد GOOG شناخته میشود. ایلان ماسک هماکنون به عنوان پولدارترین شخص جهان شناخته میشود. بنابراین بزوس با 187 میلیارد دلار آمریکا داراییِ به عنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته شده است. این مساله باید به عنوان مهمترین اولویت ماسک مورد توجه قرار گیرد. در ماه ژوئیه، جف بزوس، بنیانگذار آمازون و دومین مرد ثروتمند جهان، پس از پرواز به فضا گفت صنایع آلاینده باید برای حفاظت از محیط زیست، از زمین به فضا منتقل شوند.

در سپتامبر 2017، ماسک یک طرح بهروز شده برای BFR خود را ارائه کرد (مخفف کلمه “Big F – ing Rocket” یا “Big Falcon Rocket”)، یک موتورسیکلت 31 موتوره که توسط یک سفینه فضایی قادر به حمل حداقل 100 نفر بود. در دسامبر سال 1998، مجلهی PC Mag.، گوگل را «موتور جستجویی حیرتانگیز با نتایج بسیار مرتبط» خواند و آن را بهعنوان برترین وبسایت از 100 وبسایت نوظهور سال انتخاب کرد. تا شما عزیزان بتوانید با مراجعه به این مطلب به اطلاعات بسیار دقیقی دست پیدا کنید.

اگر این راه را پیدا نمی کردم مطمئناً نمی توانستم کارهایم را سروقت انجام دهم”. رئیس تسلا اضافه کرد که این شرکت هیچ برنامه ای برای توسعه Cybertruck در سال جاری ندارد و در حال حاضر روی یک وسیله نقلیه ۲۵هزار دلاری شرکتشان کار نمی کند. در سال 1981، اپل که تحت مدیریت استیو جابز بود از مایکروسافت و تیم توسعهی آن دعوت کرد تا نرمافزارهایی برای سیستمعامل مکینتاش این شرکت توسعه دهند.