اخبار لحظهای و مهم ارزهای دیجیتال

دیجیتال مارکتینگ مجموعه فعالیت های بازاریابی و تبلیغات جهت توسعه نام برند و بالا بردن فروش توسط ابزارها و رسانه های نوین است. محصول دیجیتال، یک دارایی نامشهود یا یک رسانه بدون نیاز به تولید مجدد است که میتواند بارها و بارها به صورت آنلاین فروخته و توزیع شود. برای این کار در وهله اول با توجه نیاز و درخواست نوع کسب و کار خود، باید کمپین مناسبی برای خود انتخاب کنید. دادههای تازۀ پلتفرم تحلیلی گلسنود نشان میدهد حجم بیت کوینهایی که برای بیش از یک سال دستنخورده باقی ماندهاند، به اوج خود در یک سال گذشته رسیده است.

بیت کوین در تاریخ ۱۰ نوامبر به اوج ۶۹,۰۴۴ دلاری رسید اما بعد از آن سقوط تند و تیزی را تجربه کرد. روشهای مختلف بسیاری برای فروش آنلاین محصولات دیجیتال وجود دارد، به عنوان مثال میتوان به فروشگاههای شخصی ، وبلاگ، رسانههای اجتماعی، آمازون و غیره اشاره کرد. همچنین میتوانید از ابزارها و ویژگیهای این پلتفرم با قیمتی مناسب برخوردار شوید و تنها هزینهای ماهیانه برای استفاده از آن بپردازید( نیازی به پرداخت درصدی از فروش نیست).

برخی از ویژگیهای این پلتفرم شامل قیمتگذاری انتخابی، فروش چندین نسخه از محصول، اجاره( مانند اجاره فیلم)، پیش فروش و سایر موارد هستند. امروزه تقریباً همه از مصرفکنندگان محصولات دیجیتال به شمار میروند( از فیلم و موسیقی گرفته تا ایبوکها، دورههای آنلاین و سایر موارد). فروش و خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجتال در حال حاضر یکی از خدماتی است که رابکس به مشتریان خود ارائه می دهد. بستر رایگان نشر محتوا: ایمیل یکی از بهترین بسترهایی است که میتوانید محتوای جذاب، کاربردی و شخصیسازیشده را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار دهید.

تبلیغات ppc بابت هر کلیک از شما هزینه دریافت میکند و میتواند طوری تنظیم شود که در هنگام جستجو کاربران ظاهر شود. این کیف پولها به شما امکان دسترسی به ارزهای رمز پایه را میدهند. شما در واقع میتوانید ارزهای دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کرده و در این کیف پولها نگهداری کنید.

همانطور که گفتیم شما نیاز دارید که یک کیف پول ارز دیجیتال برای خرید و فروش ارز دیجیتال خود تهیه کنید. برای مثال شما در سایت “ورزش ۳” اخبار ورزشی و در سایت “چطور” مقالات آموزشی را به رایگان مطالعه می کنید و آن سایت ها از انتشار تبلیغات کسب درآمد می کنند. شما باید در ابتدا مشخص کنید که میخواهید در کدام یک از این ارزها سرمایهگذاری کنید. درصورتیکه وب سایت شما به درستی سئو شود و از محتوای مناسبی برخوردار باشد به مرور زمان رتبه بهتری در موتورهای جستجو بدست خواهد آورد.

ممکن است تصور عموم این باشد که تنها کسب و کارهای مدرن و آنلاین به بازاریابی دیجیتال نیاز دارند و یا اینکه ورود به این عرصه فقط برای شرکتهای بزرگ مناسب است، اما فارغ از اندازه سازمان یا و نوع کسب و کار، بازاریابی دیجیتال مناسب برای شما یک مزیت رقابتی به حساب خواهد آمد. برای استفاده از ارزهای دیجیتال کیف پولهای زیادی وجود دارند.