بازاریابی دیجیتال چیست؟

به عبارت دیگر دیجیتال مارکتینگ هر گونه بازاریابیست که از دستگاه های الکترونیکی برای انتقال پیام های تبلیغاتی و اندازه گیری تأثیر آن استفاده میکند. این اقدام میتواند بر فعالیتهای استخراج خانگی ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد. بر اساس دادههای زنجیرهای ارائهشده توسط وو بلاکچین، جاستین سان، بنیانگذار ترون بیش از ۱۶۵,۰۰۰ اتریوم به ارزشی در حدود ۶۰۰ میلیون دلار را از ابتدای دسامبر در صرافی بایننس سپردهگذاری کرده است. بروک پیرس، همبنیانگذار سازمان ایاس الاینس (EOS Alliance)، شرکت سرمایهگذاری بلاک چین کپیتال (Blockchain Capital) و تتر، میگوید که اگر بهای بیت کوین در سال آینده به ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد، تعجب نخواهد کرد.

او با وعده بازدهی بالا، افراد را به سرمایهگذاری در طرح کلاهبرداری ارز دیجیتال خود جذب کرده و به سرمایهگذاران گفته که میتوانند با سرمایهگذاری، در مدت ۲۰۰ روز ۴۰۰ درصد سود کسب کنند. در این قطعنامه آمده است که دولت باید صراحتاً خرید، فروش، سرمایهگذاری و یا هر نوع تراکنش مالی در ارزهای دیجیتال توسط افراد ساکن هند را ممنوع کند. هشتگ گذاری، راه اندازی کمپین های رایگان، آموزش های رایگان، به چالش کشیدن افراد و دیگر کارهایی از این قبیل، می تواند به محبوبیت و شهرت برندتان کمک کند. از دیگر مباحثی که به طور کامل به آموزش آن پرداخته شده است بازاریابی محتوا است.

در مقابل بازاریابانی که تاکتیک بازاریابی درون گرا را به کار می گیرند مشتریان هدف خود را به سمت وب سایت هدایت می کنند و محتواهایی برای آن ها فراهم می کنند که برایشان کارایی دارد. پامپ قیمتی این میم کوین در نتیجه توییت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا بود که تصویری از فلوکی، تولهسگ نژاد شیبا اینو خود را با لباس بابانوئل در حساب توییترش منتشر کرد. او در این پادکست اشاره کرد که تلاش ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای فرستادن دوج کوین به ماه، «جذاب» است.

همبنیانگذار همچنین گفت که در آینده هم قصد ندارد به فعالیت در پروژه دوج کوین بازگردد، اما هنوز ۲۲۰,۰۰۰ دوج کوین در اختیار دارد. از آن ها بپرسید که چطور شما را پیدا کردند، چرا تبدیل شدند و چطور متقاعد شدند که به شما مبلغی را پرداخت کنند. بازاریابی دیجیتال به معرفی محصولات شرکت شما و متقاعد کردن افراد برای خرید آن ها کمک می کند. گفتنی است که این مرد ۵۰ ساله سعی کرده بود که با وجوه سرمایهگذاران به ارزش ۱۵ میلیون دلار آمریکا فرار کند. اتریوم نیز با اصلاحی بیش از ۶ درصدی به ۳,۸۰۹ دلار کاهش یافته است.

قطعا شما نیز به هنگام جست و جوی یک کلمه کلیدی با نتایجی مواجه شده اید که کنارش علامت AD دارند. گری گنسلر، رئیس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نیز به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۱ دیکریپت انتخاب شده است. به عنوان مثال یک بازاریاب محتوا، می تواند یک سری پست بلاگ برای ایجاد سرنخ از یک کتاب الکترونیکی جدید که بیزینس آن ها اخیراً ایجاد کرده است استفاده کند. یک بازاریاب دیجیتال چه کار می کند؟ همچنین توسط شرکت های بزرگ در کمپین های مردمی مورد استفاده قرار می گیرد تا کمپین های رسانه های جمعی را تشویق کنند.

شبکه اتریوم، ۱۴۵ روز پیش هاردفورک لندن را پیادهسازی کرد و از آن زمان تا حالا ۱,۲۸۳,۲۲۶ اتر به ارزشی نزدیک به ۵ میلیارد دلار سوزانده شده است. در آخرین روز سال ۲۰۲۱ قیمت بیت کوین مجددا سیری صعودی در پیش گرفت و بار دیگر کانال قیمتی ۴۸,۰۰۰ دلار را پس گرفت. وی همچنین اظهار میکند که بهای بیت کوین به یک میلیون دلار نخواهد رسید، زیرا فکر نمیکند که ارزش بیت کوین از طلا فراتر رود. مجموعهای از تکنیکهای بسیار جذاب است که خروجی نهاییاش چه از نظر Conversion و چه از نظر engagement کاربران میتواند خیره کننده باشد.

با وجود سقوط شدید بهای بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال، هش ریت بیت کوین همچنان در حال افزایش است و در ۷ روز گذشته ۷.۷۳ درصد رشد کرده است. کار کردن روی پروژه یک ارز دیجیتال، وحشتناک است. به عقیده او، طلا همچنان یک «انبار ثروت» ارجح است، زیرا هزاران سال است که بهطور جهانی بهعنوان پول شناخته میشود و سومین دارایی بزرگ در ذخایر بانکهای مرکزی سراسر جهان است. به گزارش خبرگزاری اکونومیک تایمز، در جلسه اخیر هیئت مدیره بانک مرکزی که به ریاست فرماندار شاکتیکانتا داس برگزار شد، وی با تکرار مواضع ضد ارزهای دیجیتال خود، تأکید کرد که ارزهای دیجیتال تهدیدی جدی برای ثبات اقتصادی هند و هر نوع سیستم مالی هستند زیرا توسط بانکهای مرکزی نظارت نمیشوند.