باید به همه جناحها احترام کنیم

هرچند جایگاه ملکه الیزابت به عنوان بالاترین مقام بریتانیا بیشتر جنبه تشریفاتی دارد و قدرت اجرایی در میان وزرای این کشور تقسیم شده است، اما هنوز هم برای اعلان جنگ، تنظیم مقررات خدمات اجتماعی و امضای هرگونه قراردادی با اجاز مستقیم وی صورت میگیرد. ابوالفضل عمویی در این خصوص گفت: «اختلافات درباره مسائل مهمی در گفتوگوهای وین همچنان ادامه دارد». وی گفت: قبلاً اگر مردم دلار را به بانک می بردند، اولاً ممنوع و قاچاق بود که از فردا دیگر قاچاق نیست و میتوانند ارزشان را داخل بانک ببرند و همچنین قبلاً وقتی بانک این پول را میگرفت وقتی طرف میخواست که پولش را پس بگیرد به ریال حساب می شد و پراخت می گردید اما اکنون در بسته جدید، بانک مرکزی متعهد است هرکس اسکناس خودش را در بانک به عنوان سپرده میگذارد، این بانک مرکزی است که به عهده میگیرد که همان ارز را به او با سود پرداخت کند و سودش را هم اعلام میکند هر چند درصدی که هست.

او این حکم را بدون کوچکترین بحث و اعتراضی پذیرفت و در زندان گارستن اَبی و در قسمت مخصوص این زندان برای نگهداری افراد روانی زندانی شد و بدین ترتیب به احتمال فراوان او دیگر رنگ روشنایی و هوای آزاد را نخواهد دید. نورد استریم ۲ که تاکنون حدود ۹۰ درصد آن تکمیل شده است، با هدف احداث دو خط لوله ۷۴۵ مایلی برای انتقال گاز روسیه به آلمان از طریق دریای بالتیک است که از آبهای دانمارک، فنلاند و سوئد میگذرد. گردد. حدود اختیارات و وظایف این سازمان را قانون معین می کند. به گزارش مشرق، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت وگویی با برنامه «مورنینگ جو» شبکه ان.بی.سی آمریکا درباره مذاکرات جاری در وین و در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید در این دور از گفت وگوها در وین، تفاهمی حاصل خواهد شد؟ ترامپ به دلیل تبلیغ این دارو در زمان ریاست جمهوری به شدت محکوم شد.

وضعیت نرخ ارز در ۸ سال زمان اصلاحات یکی از باثبات ترین دوران خود را سپری کرد. وی اظهار کرد: برای یک قاضی، مدیر و نیرو هم امر زمان شناسی بسیار اهمیت دارد. به عقیده شما اعتراف وی در مقطع کنونی مبنی بر اشتباهاتش در برجام قابل قبول و کافی است؟ ششم ژانویه (۱۷ دی) کنگره آمریکا در حال شمارش آرای مجمع گزینندگان (الکترال کالج) برای تایید نتیجه انتخابات ریاستجمهوری سوم نوامبر بود که بعد از اعتراض چند قانونگذار آمریکایی به نتیجه رأیگیری در ایالت آریزونا، ترامپ از هوادارانش خواست تظاهرات به اصطلاح مسالمتآمیز برگزار کنند. مساله مهم برای دولت کنونی و البته جمهوری اسلامی این است که خطر انتخابات 2024 یاست جمهوری امریکا هر لحظه در حال نزدیک شدن است. به گزارش ایسنا، به نوشته واشنگتن پست، «استفانی گریشام» دبیر مطبوعاتی رئیسجمهور سابق آمریکا در کتاب خاطرات خود نوشت که ترامپ در ملاقات خود در ژاپن عمداً نسبت به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه سختگیرتر ظاهر شد و فقط جلوی دوربینها با پوتین در گوشی زمزمه میکرد. آفتابنیوز : به نوشته واشنگتن پست، «استفانی گریشام» دبیر مطبوعاتی رئیسجمهور سابق آمریکا در کتاب خاطرات خود نوشت که ترامپ در ملاقات خود در ژاپن عمداً نسبت به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه سختگیرتر ظاهر شد و فقط جلوی دوربینها با پوتین در گوشی زمزمه میکرد.

بایدن بعد از مرگ همسر از مجلس سنا استعفا داد تا از پسرانش مراقبت کند اما رهبر اکثریت سنا با اینکار مخالفت کرد و او را در مجلس نگه داشت. واشنگتن پست گزارش داد که مردم اطلاعات اندکی در مورد دیدار ترامپ و پوتین در حاشیه اجلاس G-۲۰ در اوزاکا در سال ۲۰۱۹ دارند. هم میتوان به دهکهای پائینتر تسهیلات بیشتری داد و برای انها بعضاً به صورت رایگان برنامه ریزی کرد و نسبت به دهکهای بالا نیز تسهیلاتی برای مسکن در نظر گرفت. ایسنا: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در پیامی تصویری که در اولین دقایق تحویل سال 1400 پخش شد، آغاز سال نو را تبریک گفت. حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی پیروزی آیت الله رئیسی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. عادلانه برای همه و تساوی عموم در برابر قانون. گازپروم و سی.ان.پی.سی قراردادی طولانی مدت برای تحویل ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی از مسیر خاور دور امضا کردند. آمریکا و چین پیش از این و در دوران دونالد ترامپ، به منظور حل مشکلات تجاری میان دو کشور که از آن به عنوان جنگ تجاری یاد می شود چندین دور گفت و گوی تجاری انجام دادند اما به نتیجه خاصی نرسیدند.