بزرگترین سقوط تاریخ بورس/ چرا شاخص بورس سقوط کرد؟

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد: یک نماینده با معرفی رئیس قوه قضاییه و یک اقتصاددان در حوزه امور مالی به پیشنهاد ۳ اتاق و تایید وزیر امور اقتصاد و دارایی به هیئت عالی بانک مرکزی اضافه شدند. ایسنا نوشت: سیدحسن حسینیشاهرودی با اشاره به بررسی ماده ۵ طرح بانکداری در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: براساس مصوبه کمیسیون در بخش تعیین ارکان بانک مرکزی دو نفر به اعضای غیراجرایی هیئت عالی افزوده شدند؛ یک نماینده با معرفی رئیس قوه قضاییه و یک اقتصاددان هم در حوزه امور مالی به پیشنهاد سه اتاق و تایید وزیر امور اقتصاد و دارایی به هیئت عالی اضافه شدند. به گزارش مشرق، بانک مرکزی به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی انتخاب شد. موسسه وام برتر با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان زیر نظر وکلای دادگستری پیشرو در امور مالی و بانکی با هدف تسهیل و شناخت فرایند اخذ وام، آشنایی با قوانین بانکی، شناخت حقوق خود در مواجعه شدن با مشکلات حقوقی با بانک ها، معرفی انواع روش های کلاهبرداری در امور وام بانکی و راه های مقابله با آن، فعالیت خود را آغاز کرد. به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، رهبران اروپا پس از ماراتنی از مذاکرات برای تعیین پستهای برتر اتحادیه اروپا، سهشنبه شب توافق کردند که کریستن لاگارد از فرانسه را به عنوان رئیس بانک مرکزی اروپا منصوب کنند و در مورد ۴ منصب برتر دیگر اروپا هم به توافق برسند.

به گزارش گروه بینالملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، صندوق بینالمللی پول روز پنجشنبه اعلام کرد شورای اجرایی صندوق به زودی تشکیل جلسه میدهد تا در مورد روند انتخاب مدیر جدید این نهاد و جایگزین کریستین لاگارد که به عنوان رئیس بانک مرکزی اروپا منصوب شد، رایزنی کند. چرا استقلال بانک مرکزی از دولت در ایران به این راحتی نیست؟ انواع مختلفی از وامها وجود دارند که برخی از آنا مختص به بانکهایی خاص بوده و برخی نیز بهصورت عمومی در اکثر بانکها قابل دریافت میباشد. سهامداران حقیقی یک ترس بیشتری از ریزش بیشتر قیمت ها نیز دارند و متاسفانه بدون اینکه اطلاعی از وضعیت سهام خریداری شده داشته باشند اقدام به فروش سهام می کنند. بر این اساس انتخاب «کریستین لاگارد» رئیس فعلی صندوق بین المللی پول نیز به ریاست بانک مرکزی اروپا نیز قطعی شده است. کریستین لاگارد، رئیس پیشین صندوق بین المللی پول به طور رسمی به عنوان رئیس بانک مرکزی اروپا انتخاب شد. به گزارش اکوفارس به نقل از راشا تودی، کریستین لاگارد، رئیس سابق صندوق بینالمللی پول اولین رئیس زن بانک مرکزی اروپا میشود .پارلمان اروپا او را بدون هیچ رقیبی برای این سمت انتخاب کرد.

او در نشست خبری در واشنگتن گفت: همانند گذشته، ما انتظار داریم این روند باز، شفاف و بر اساس شایستگی باشد. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، جدول سود سپردههای بلندمدت ما مدام بهروزرسانی میشود. البته در نظر داشته باشید که می بایست به این نکته توجه فرمایید که تعداد کارگزاران دارای رتبه الف بسیار زیاد بوده و واقعا توجه به این تک آیتم می تواند شما را با خطای در تصمیمی گیری مواجه کند. قابل توجه است که پارلمان اروپا تنها یک نظر غیر الزام آور می دهد که آیا شخصی برای این نقش مناسب است یا نه. رهبران اروپا پس از ۳ روز مذاکره فشرده که گاهی اوقات به نظر میرسید بدون نتیجه به پایان خواهد رسید، به توافقی رسیدند که حالا باید به تأیید پارلمان اروپا برسد. اولین کاری که شما باید کنید این است که فورا به نزدیک ترین شعبه مراجعه کنید و درخواست فعال سازی ساپتا کنید تا بتوانید سپس از بام استفاده کنید.

اين خروج اعتراض آميز در تاريخ معاصر ايران به عنوان «مهاجرت كبري» مشهور است. همچنین از «شارل میشل» نخست وزیر بلژیک به عنوان جانشین توسک و «ماروس سوکویچ» سیاستمدار اهل اسلواکی به عنوان مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نام برده می شود. آفتابنیوز : به نقل از رویترز، سران کشورهای اروپایی در نشست امروز خود در مورد ریاست «اورسولا فون در لاین» وزیر دفاع آلمان بر کمیسیون اروپا به توافق رسیده اند. «دونالد توسک» رئیس شورای اروپا با اعلام این خبر از جایگزینی فون در لاین از مقامات آلمانی نزدیک به «آنگلا مرکل» صدراعظم این کشور با «ژان کلود یونکر» خبر داد. همچنین فرد باید اطلاعات دقیق در مورد بهره ای که قرار است برای وام پرداخت نماید را اطلاع داشته باشد مثلا اگر وام قرار است بهره 20 درصد باشد باید به همان میزان 20 درصد پرداخت شود و از آن بیشتر اگر باشد فرد متضرر می شود .