ترامپ دجال است؟

ترامپ تلاش کرد با از بین بردن اوباماکر (برنامه بیمه خدمات درمانی همگانی که ابتکار عمل اوباما رئیس جمهوری سابق امریکا بود) و خصوصی کردن خدمات درمانی به دسترسی امریکاییها به امکانات پزشکی نجات بخش پایان دهد، او مانند یک کودک خوشحال از تلویزیون تماشا کرد که طرفداراناش یک افسر پلیس را به قتل رساندند و ۱۴۰ نفر دیگر را راهی بیمارستان کردند و تلاش داشتند معاون رئیس جمهوری و رئیس مجلس نمایندگان را به قتل برسانند.

او از سال ۲۰۰۳ میلادی مجری و برنامه ساز یک برنامه رادیویی ملی به نام The Thom Hartmann Program بوده و بین سالهای ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ میلادی میزبان یک برنامه تلویزیونی شبانه به نام The Big Picture بوده است. اما ترامپ به معتمدین خود گفت که برنامه های بزرگتری برای پاتل دارد: او معاون مدیر سیا وون بیشاپ را مجبور به کنارهگیری کرد ، پاتل را جایگزین او کرد و اگر هاسپل در اعتراض از سیا کناره گیری میکرد، پاتل یا وفادار دیگری به جای هاسپل سیا را مدیریت میکرد.

اصل مطلب اینست که شما را فاشیست های قومی منحرف نکند هیچگاه در اقدامات خود عجله نکنید در قدم اول خوب وزارت وکارمندان آنرا ارزیابی کرده باز میتوانید که قضاوت عادلانه کنید بعضی از دوستان شما هستند که بدبین دیگر ملیت ها در وزارت خارجه میباشند امیدکه شما را فریب ندهند که باز پشیمانی فایده ندارد چراکه وزارت خارجه جای بسیار مهم است که هیچ وقت نمیتوانید کسی را بدون موجب مجازات نمائید .

این تمثیل به وضوح اشاره به یک شخصیت سیاسی دارد که اقداماتاش در مغایرت با آموزههای عیسی مسیح بود که در موعظه روی کوه و در انجیل متی به آن اشاره کرده است.

  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۸۵۴۲۷۷
  • وزیر داخله ، محمد حنیف اتمر
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۲۲۵۴۸۶۸۶
  • لغو تصمیم برای اجرای مکانیسم ماشه

ترامپ پاول را به عنوان بخشی از تیم خود ارتقا داد و حتی اگر به طور خصوصی به دستیاران خود اعتراف کرده بود که فکر می کند او “دیوانه است” ، او هنوز هم می خواست حرف های او را بشنود. به شهرک سازی و مدارس مذهبی اسرائیل کمک کرده است. امروزه ترامپ تنها مالک آن است.

با وجود درخواستهای مکرر دموکراتها برای برکناری ترامپ از طریق متمم بیستوپنجم قانون اساسی آمریکا مایک پنس و اعضای کابینه ترامپ تمایلی به این کار نشان ندادند و در نهایت مجلس نمایندگان آمریکا درست یک هفته پس از حمله به کنگره طرح استیضاح ترامپ را که تنها بند آن «تحریک آشوبگران برای حمله به کنگره» بود تصویب کرد. در روز چهارشنبه ششم ژانویه ۲۰۲۱، در جریان حمله هواداران دونالد ترامپ رئیسجمهور سابق آمریکا به کنگره این کشور که بهتحریک شخص ترامپ انجام شد، دستکم ۵ نفر از جمله یک نیروی پلیس کشته شدند.

البته هنوز هم برخی از ناظران حوزه میراث فرهنگی معتقدند فرصت برای زدن زیرمیز تفکرات قدیمی حاکم بر این وزارتخانه فراهم است چرا که با تداوم رویکردهای قبلی نمی توان امید به تغییر و تسهیل و بهبود امور داشت. گزارش شده که در طول گردهماییهای سیاسی هفتگی او در ملک مارالاگوی ترامپ در پام بیچ ایالت فلوریدا که به آن لقب “کاخ سفید زمستانی” داده شده او آشکارا در مورد نامزدیاش صحبت میکند.

به تعبیر فرانسیس فوکویاما جمهوریخواه دیگر نام یک حزب مبتنی بر ایدهها یا سیاستها نیست، بلکه بیشتر چیزی شبیه فرقه است که از قدیسی به نام ترامپ چشمبسته پیروی میکند.

دوران سلطنت رئیس جمهور ترامپ در کاخ سفید، همانتقدر متلاطم به پایان رسید، که آغاز شده بود. برابر مفاد مصوبه شورای عالی اداری و آیین نامه اجرایی مربوطه، مراحل ایجاد انجمن های تخصصی ـ همگن از سال ۱۳۸۷ در گروه های مختلف صنعتی در سطح استان ها با استقبال قابل توجه مدیران واحدهای صنعتی آغاز و این تشکل ها شروع به شکل گیری نمودند و در پی آن برابر مقررات جاری، خانه های صنعت استانی به عنوان انجمن انجمن ها از تجمع و هم افزایی انجمن های صنعتی استانی قوام یافتند.

جرد کوشنر کار در طرح جدیدی را آغاز کرد که در نهایت به بیانیه رسمی دفتر بیضی در ساعت 7:10 بعد از ظهر تبدیل می شود. تاکنون تاریخ برگزاری دور نهم مذاکرات وین به طور رسمی اعلام نشده است اما انتظار میرود که این گفتگوها طی یک هفته آینده صورت گیرد.

وی همچنین در سال ۲۰۱۲ هزینههای برگزاری مراسم دوشیزه جهان را بر عهده گرفت. در سال ۲۰۱۱ ملانیا گفت که پسرش به هر دو زبان انگلیسی و اسلوونیایی مسلط است. هفته گذشته وزیر امور خارجه کشورمان با بدر بن حمد البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان به صورت تلفنی گفتگو و در مورد مسائل مختلف در روابط دو کشور و همچنین حل بحرانهای منطقهای بر اساس گفتگو میان کشورهای منطقه رایزنی و ابراز امیدواری کرد هر چه زودتر فرصت سفر به مسقط فراهم شود.

من شخصی باهوش هستم و لازم نیست که در هر روز برای 8 سال آینده بیایند یک چیز را دائم در گوش من فرو کنند. داکتر شخص محترم است مگر سياست مدار نيست که از سياست خارجی افغانستان دفاع کند بايد وزارت صحت عامه را برای ايشان بدهد تا در رشته خود خدمت نمايد اگر خدمت گار ملت است تا از رياست جمهوری برآمده از حال ملت خبر گردد. این آقا در قسمت امنیت چه کارهای انجام داده ، که حال رشته دار دیپلوماسی و روابط خارجی افغانستان گردیده ، اصلآ دیپلوماسی کار داکتر نیست.

1. عزیزان من خودم دانشجوی رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل در خارج کشور میباشم. روابط بین رئیس جمهور و دادستان کل وی بدون شک روابط مهمی در کابینه ترامپ بود. بعد از این باید فارغ التحصیلان طب به وزارت خارجه آورده شوند و فارغ التصیحلان روابط بین المللی سر سرک ها پیاده بگردند.

اما در آستانه انتقال قدرت، تیم پنس به صراحت اعلام کرد که او نمی تواند در مرحله نهایی همراه ترامپ باشد و باید به جای آن بر اساس قانون در مراسم پیروزی بایدن شرکت کند.

در پی این حادثه، نمایندگان ارشد حزب دموکرات در مجلس نمایندگان و سنای آمریکا خواستار برکناری ترامپ توسط مایک پنس معاون رئیسجمهور و اعضای کابینه وی از طریق فعالسازی متمم بیست و پنجم قانون اساسی آمریکا شدند و تهدید کردند که اگر این کار انجام نشود، ترامپ را استیضاح خواهند کرد.

ترامپ معتقد است معاون رئیس جمهور می تواند به عنوان رئیس رسمی جلسه ۶ ژانویه در کنگره، از تایید نتایج نهایی آرای الکترال انتخابات ۲۰۲۰ خودداری کند و تمام مشکلات وی را به سادگی یکجا حل کند.

در اولین سالگرد کشته شدن (شهادت) سلیمانی در ژانویه گذشته، قوه قضاییه عراق هم همزمان با ایران ترامپ را به قتل متهم کرد، جرمی که طبق قانون جزایی این کشور مجازات آن اعدام است.

اما به خوبی میدانم که تنها با خواندن چند کتاب و تحقیق انسان سیاستمدار نمی شود سیاست نیاز به تجریه دارد. اگر داکتر اسپنتا را اخوانی ها و عوامل استخبارات پاکستان در پارلمان نمی خواهد برایش رای اعتماد دهد و حضور او را به عنواه وزیر خارجه تحمل کند، گزینه بعد از او در دورن وزارت خارجه موجود بود. او به عنوان یک سوژه تحسین برانگیز برای صحبت و به مثابه یک الگو در اجتماعات سفید پوستان انجیلی حضور داشته است.