جدول محصولات فولادی در بورس کالا

توانگر در پایان گفت: بر این اساس، پیشنهادی برای الحاق به تبصره ۱۶ لایحه بودجه ۱۴۰۰ داده ام؛ «به منظور حمایت از ازدواج جوانان و فرزندآوری، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است بانکها را ملزم نماید از محل سپردههای قرض الحسنه پس انداز و ۵۰ درصد سپرده های قرض الحسنه جاری خود و متناسب با سهمی که بانکهای عامل از این منابع دارند، ۱۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه ازدواج با بازپرداخت ۱۲ ساله به هر یک از زوجین که تاریخ عقد ازدواج آنها از ابتدای سال ۹۷ به بعد است، ۱۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه ازدواج با بازپرداخت ۱۲ ساله برای زوجین جوان (پسر زیر ۲۵ سال و دختر زیر ۲۲ سال) و ۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه فرزندآوری با بازپرداخت ۵ ساله به سرپرست فرزندانی که در سال ۱۴۰۱ متولد میشوند، با اخذ یک یا دو ضامن معتبر دارای چک و اعطای سفته توسط وام گیرنده، پرداخت نمایند. وضع زیاد مناسبی نداشت اما با این حال علاوه بر خانوادهاش، کفیل عدهای بی بضاعت هم بود که همه از همان حقوق بانک تامین می شد. حال این وام می تواند در ابعاد زیاد و یا در حد وام کوچک باشد . برای ثبت چک صیادی بانک کشاورزی می بایست که ابتدا به این سامانه پیچک بانک کشاورزی یا همان سامانه بانکداری دیجیتالی بانک مراجعه کنید و سپس مراحل ورود به این سامانه را انجام دهید.

ثبت نام این وام قرار است غیر حضوری به صورت آنلاین از طریق سامانه تامین اجتماعی انجام شود. پذیرش نهایی معرفی­ شدگان منوط به انجام کلیه مراحل فرآیند جذب بوده و درصورت عدم مراجعه افراد در هر یک از مراحل پیش رو ، بانک تعهدی برای جذب ایشان نخواهد داشت. بانکها دیروز شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در حالی کرکره های خود را بالا کشیدند که با چهار ابلاغیه جدید مربوط به پرداخت چهار وام روبه رو شدند. سقف وام 200 میلیون تومان بوده که با سود2-1 درصدی محاسبه شده و حداکثر زمان بازپرداخت آن نیز 60 ماه است. افراد واجد شرایط و مشمولین می توانند پیش از ساخت یا خرید خانه و قبل از اینکه سند به نام آنها منتقل شود به اداره بنیاد شهید محل زندگی خود مراجعه و با ارائه قولنامه درخواست وام کنند. مشمولین تنها یک بار می توانند از وام مسکن بنیاد شهید استفاده کنند. وام خرید یا ساخت مسکن بنیاد شهید در اختیارجانبازان، آزادگان، همسران، فرزندان و والدین شهدا، فرزندان جانبازان بیش از 70 درصد طبق قانون پرداخت می شود. وام مسکن بنیاد شهید با سود 4 درصد در اختیار واجدین شرایط قرار می گیرد.

پس از ثبت اطلاعات و مشخصات ایثارگران در سامانه به صورت هوشمند مشخصات آنها را بررسی و بر اساس اولویت های تعیین شده طبق قانون وام مسکن به آنها تعلق می گیرد. وام تامین اجتماعی به مشمولان بیمه بیکاری و بیمه اجباری و بیمه اختیاری، تعلق نمی گیرد. سهمیه این وام محدود است و همه بازنشستگان تامین اجتماعی نمی توانند از آن استفاده کنند. آقای کریمی فر تاکید کرد: مساحت این واحدها بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ متر مربع است و فرهنگیان با دریافت این وامها میتوانند آورده اولیه خود را برای واریز تامین کنند. احراز حداقل ۲ سال سابقه پرداخت حق بیمه برای بیمه شدگان وام ها در قبال سفته عندالمطالبه به میزان ۱۲۵ درصد مبلغ وام با امضا متقاضی و ظهرنویسی ضامن معتبر مورد قبول بانک پرداخت می شود. در این سیستم فرد یا موسسه وامدهنده که معمولاً بانکها میباشند، در ازای دریافت تضامنی مانند چک، فیش حقوقی، سند خانه یا زمین و خودرو و یا موارد دیگر مبلغی را بهعنوان قرض به فرد وامگیرنده پرداخت مینماید. وام فوری با سند ملکی بدون ضامن از وام هایی است که مزیت های زیادی دارد که از مهم ترین مزیت آن می توان به این مورد اشاره کرد که دیگر نیازی نیست که سپرده ای در بانک داشته باشید به عنوان مثال بیشتر وام ها برای وثیقه سپرده بانکی می خواند و فرد باید مبلغی را حدود شش تا یک ماه در بانک بگذارد و سپس بعد از سپری شدن زمان می تواند نسبت به گرفتن وام اقدام نماید که خیلی از طرح ها سودی به سپرده ها نمی دهند .

در ادامه این ردیف آمده است: شرایط سنی متقاضیان دریافت وام، حداکثر یک ماه پس از ابلاغ این قانون، به پیشنهاد مشترک وزارت ورزش و جوانان و بانک مرکزی تهیه و به تصویب هیأت وزیران میرسد. بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۷۰ میلیون تومانی را به بانک ها ابلاغ کرد. صالحآبادی با اشاره به اینکه هم اکنون ساز و کارهایی در این زمینه وجود دارد اما نیاز به تکمیل دارد، ادامه داد: نظارتهای هوشمند بانک مرکزی نیز در این زمینه بسیار مهم است تا بانکها نتوانند بدون پشتوانه خلق اعتبار و نقدینگی کنند که یکی از ریشههای اصلی تورم در اقتصاد است. در راستای حفظ اشتغال بنگاهها و صیانت از نیروهای کار، پرداخت تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در دستور کار وزارت کار قرار گرفت و بر این اساس، ۱۴ رسته شغلی منتخب که بیشترین آسیب از شیوع ویروس کرونا را متحمل شده و دارای لیست بیمه در قالب کارفرمایی یا خویش فرمایی بودند، برای استفاده از تسهیلات مذکور به سامانه کارا معرفی شدند تا مراحل ثبت نام خود را از این طریق دنبال کنند. به این ترتیب پرداخت وام ازدواج ۷۰ میلیونی، وام ۴۵۰ میلیون تومانی ساخت مسکن و وام ۱۲۰ میلیونی نوسازی بافت فرسوده در سال جدید رسما کلید خورد.