در حال حاضر، نوبت میزبانی طرف روس است

جاگاریان درباره این موضوع که اگر مذاکرات به نتیجه نرسد، روسیه روابطش را با ایران کاهش خواهد داد،گفت: کاهش روابط ایران و روسیه یک افسانه است. راهبرد آینده سازمان همکاریهای شانگهای، حرکت به سمت همکاریهای بینالدولی در خصوص تعیین شاخصهای اطلاعات اقتصادی و مالی یا تعریف یک FATF منطقهای خواهد بود. 2003) در پژوهش خود به بررسی تأثیر سیاستهای پولی و مالی بر متغیرهای کلان اقتصادی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا در قالب الگوی تعادل عمومی پویای تصادفی و رویکرد کینزینهای جدید پرداختهاند. مجله نیویورک در حاشیه گفتوگو با راب مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نوشت: راب مالی کتوشلوارهایش را در هتل وین گذاشته بود و انتظار داشت که مذاکرات در مدت کوتاهی از سر گرفته شود.

  • جزئیات دقیق خدمات مورد انتظار مشتری
  • اجرای برنامههای ترویجی، فرهنگی و هنری
  • ماده سیزدهم: شرايط تعليق يا قطع حساب كاربری
  • اجرای طرح های پژوهشی سفارش محور
  • تحریم های مربوط به بیمه
  • اشخاص حقوقی وافراد فهرست شده توسط شورای امنیت
  • ماده نهم: محرمانگی اطلاعات

در آستانه سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به سراغ لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران رفتیم؛ دیپلماتی که حدود ۱۰ سال است در تهران به سر میبرد و در این سالها نقش زیادی در توسعه و ارتقای روابط ایران و روسیه داشته است. این عکس بسیار به شبیه سازی عکس معروف دیدار سران بریتانیا، امریکا و روسیه در محل سفارت روسیه در تهران و در اوج جنگ جهانی دوم شبیه است.

حشمتالله فلاحتپیشه در گفتوگو با خبرنگار ایلنا، درباره عکسی که از سوی سفارت روسیه منتشر و موجب خشم مردم ایران شد، گفت: نشست سران متفقین به همراه شوروی یعنی دیکتاتور وقت این کشور، استالین، کسی که نامش به عنوان خونآشامترین انسانها یاد میشود اما سرنوشتاش شبیه خیلی از خونآشامها نبود، در کشور ما برگزار شد، این بخشی از تاریخ تحریف شده روسیه است که اسمی از جنایات و تجاوز به میلیونها زن توسط شوروی در جنگ جهانی دوم در آلمان نیامده است و در تاریخ این کشور کمتر به آن پرداخته شده است. سفیر روسیه درباره رزمایش مشترک بین چین، روسیه و ایران نیز گفت: اولین بار نیست که این رزمایش برگزار میشود و باید خاطرنشان کنیم که علیه کشور ثالثی نیست چون هر سه کشور صلحدوست هستند.

سفیر روسیه در ایران گفت: طیف وسیعی از مسائل دوجانبه در دستور کار مذاکرات روسای جمهوری ایران و روسیه است و مسائل اقتصادی و منطقهای اولین دستور کار مذاکرات روسای جمهوری دو کشور در سفر آتی آیت الله رییسی به مسکو خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با نحوه محاسبه و گزارش های اعلامی این دو نهاد جزییات بیشتر آن در پی می آید. گفته شده است این طیاره های نوع «ایل ۷۶» پس از دو نشست در تاجکستان و قرغزستان، در میدان هوایی نظامی روسیه در نزدیکی مسکو به زمین می نشینند.

براساس گفته رئیسی، مجلس اعلام نکرد که ارز ترجیحی را چه کنیم و اعلام نکرد که چگونه جبران کنیم. وی ادامه داد: وزیر امور خارجه انگلیس درباره برخی تحریم ها صحبت کرد، اما به نظر من در این مورد باید هر چیز را با نام صحیحش خطاب کنیم. ۴ برای رفع تحریم ها نیز گفت: تصمیم دولت قبلی آمریکا و خروج از برجام اقدامی اشتباه، غیرقانونی و نقض آشکار حقوق بینالملل، به طور خاص قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت بود. کلیه مفاد تصمیم 2010/413/CFSP شورای اتحادیه اروپایی را، با اصلاحات بعدی لغو و قوانین اجرایی ملی را نیز لغو یا حسب نیاز اصلاح کنند. توقع دولت این بود که مجلس در مورد این موضوع مهم ظرف ۴۸ ساعت تصمیم گیری کند.

سفیر روسیه در ایران ضمن ابراز خرسندی از انتصاب جواد اوجی وزیر نفت به عنوان رییس کمیسیون مشترک ایران و روسیه ابراز گفت: ایشان فردی قوی و باتجربه در حوزه کاری خود هستند و امیدواریم که در سفر خود به مسکو فرصت دیدار با «نیکلای شولگینوف» همتای روسی خود را پیدا کند تا تاریخ و محل نشست بعدی کمیسیون مشترک دو کشور مشخص شود. جاگاریان در بخش دیگری از این گفت و گو روابط تهران و مسکو را تابعی از روابط تهران و واشنگتن ندانست و افزود: آمریکا تحریم کند یا نکند، برای همکاری با ایران آمادگی کامل داریم زیرا هر دو کشور قربانی تحریمهای آمریکا هستیم. بر این اساس، سازماندهی مقاله بدین صورت خواهد بود: پس از مقدمه در بخش دوم، ادبیات پژوهش بحث میشود؛ در بخش سوم، روش پژوهش عرضه میگردد؛ بخش چهارم به یافتهها و بخش پنجم به نتیجهگیری و توصیههای سیاستی اختصاص یافته است.

تغییرات صورت گرفته اثر قابل توجهی بر خروجی کل رگرسیون تابع تولید گذاشته است. وی افزود: برای انتصاب فردی در یک منصب سیاسی در دولت به خارج وابسته بودندو در کل انتخابات مجلس نیز مفهومی نداشت و در همه اینها وابستگی به بیگانگان وجود داشت. وی در خصوص مواضع تیم مذاکره کننده ایرانی نیز گفت: مواضع جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات بسیار مثبت است و به عنوان یک دیپلمات به آینده مذاکرات خوش بین هستم و امیدوارم گفت و گو ها به نتیجه برسد. برگزاری نشست کمیسیون مشترک دو کشور برای تداوم همکاری ها بسیار مهم است زیرا دو کشور پروژههای مشترک اقتصادی زیادی را دنبال میکنند که راه آهن، نیروگاه حرارتی سیریک در هرمزگان و نیروگاه بوشهر از جمله این پروژه ها هستند.

این دیپلومات روسی یادآور شد که سفارت روسیه در این زمینه ها اقدامات زیادی انجام داده است. او تاکید کرده بود که مسئولان اجرایی تلاش خواهند کرد تا در سه ماه باقی مانده از سال یارانهها را دو برابر کنند و اگر این طرح به خوبی انجام شود، هر خانوار ۴ نفره ۸۰۰ هزار تومان کالا و پول دریافت خواهند کرد. روزنامه دولت در ادامه نوشته: «هرچند که در این میان برخی از جریانها و رسانههای داخلی میکوشند همانند سالهای ابتدای برجام، اقدام اخیر واشنگتن را پیشدستی این کشور برای نشان دادن حسن نیت خود با ارائه یک امتیاز ویژه به ایران ارزیابی کنند اما تنها نگاهی کوتاه به آنچه امریکا حتی در همان زمان اجرایی شدن برجام در دولت «باراک اوباما»، رئیس جمهور پیشین این کشور صورت داد، به خوبی معلوم میکند که معافیت تحریمی اخیر و اقداماتی از این دست، چیزی بیش از یک خوشباوری موهوم به عملکرد دولتمردان امریکایی نیست.

بهطوریکه با یک سناریوی عملیات روانی چندوجهی مواجه هستیم که طرف آمریکایی دارد بازی میکند و بیشترین توجهش هم در این بازی به شرطی کردن فضای افکار عمومی ایران است. وی با اشاره به شروع دور هشتم مذاکرات هسته ای در وین گفت: مذاکرات کمی سخت شروع شد اما اکنون تا حد زیادی به آینده مذاکرات خوشبین هستیم. آمریکاییها بر تعهدات خود اصلا پایبند نبودند و اکنون این سئوال پیش می آید که آیا با این شرایط میتوان به آمریکا اعتماد کرد. در نهایت میتوان گفت که مقایسه سهم جمعیتی و سهم GDPR هر استان نشان میدهد که GDPR هر استان لزوما برای آن استان رفاه ایجاد نمیکند و با مقایسه سهم این استانها به نوعی میتوان به شاخص نابرابری منطقهای دست یافت.