دوره نرم افزار برنامه نویسی کامپیوتر

تعرفه طراحی سایت با وردپرس حدودا چقدر است؟ افزونه المنتور یکی از بهترین و حرفه ای ترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که قابلیت های فراوانی دارد، در این دوره می خواهیم ساخت یک سایت فروشگاهی کاملا حرفه ای با تمام امکانات را تنها با استفاده از افزونه المنتور آموزش دهیم. در صورتی که از سایر زیرساخت ها و فریم ورک های موجود در وب استفاده می نمایید، شرکت رادکام قادر است تا عملیات انتقال اطلاعات وب سایت و داده های شما را به زیرساخت مانا انجام دهد و شما می توانید به راحتی از هر یک از زیرساخت های موجود به مانا مهاجرت نمایید.

مانند افزونه ووکامرس یا گراویتی فرم و یا صفحه ساز های مشهور مانند المنتور (Elementor) می باشد که همگی نام آشنا هستند. برای مشاهده ویدئوهای دوره مقدماتی المنتور به صفحه آموزش المنتور مراجعه کنید. CMS با ابزارهای داخلی سئو به شما کمک میکند محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید و رتبهبندی سایت خود را بهبود ببخشید. بهینهسازی وبسایت برای موتورهای جستجو یا به عبارتی سئو (SEO)، از سطح تکنیکال در سایت شروع میشود. سئوی خوب ازنظر تکنیکال، باعث میشود محتوای وبسایت شما برای موتورهای جستجو بهسادگی پیدا شود. در سالهای اخیر، وردپرس تبدیل به محبوبترین ابزار برای طراحی و ساخت وب سایت در جهان شده است و این امر باعث شده تا متخصصین و کارآفرینان حوزههای مختلف به دنبال یادگیری کار با وردپرس باشند تا بتوانند حرفهی خود را به سطح دیگری از بازار ارائه دهند.

امروزه سیستمهای مدیریت محتوا آنقدر پیشرفت کردهاند و تعدادشان زیاد شده که کارهای زیادی را میتوان با هرکدام از آنها انجام داد. چرا که افراد زیادی از سایت و محتوای خودشان به سایت شما ارجاع خواهند داد. زمانی که قصد طراحی وب سایت برای شرکت و مجموعه خود دارید لازم است پیش از سفارش یا پیش از به اتمام رسیدن پروژه برخی موارد را تهیه کنید.

باتوجه به تمایل جامعه به راه اندازی کسب و کار اینترنتی در سال های اخیر نیاز به تخصص طراحی سایت بیش از پیش شده و جالب است بدانید هرجا صحبت از طراحی سایت است نام “وردپرس” هم در میان است. همچنین در آکادمی آنلاین روکسو، دورههای آموزشی ویدیویی جامعی برای افراد علاقمند به یادگیری از طریق دورههای آنلاین منتشر شدهاند که میتوانید در آنها شرکت کنید. پس برای یادگیری وردپرس اول باید با قالب ها آشنا باشیم. دو مورد از بزرگترین مشکلات جانبی استفاده از سیستم اختصاصی اول هزینه لایسنس و دوم پیدا کردن هاست مناسب است. معمولا خود برنامه نویس ها تاکید زیادی بر این نوع از وب سایت دارند چرا که می توانند دخل و تصرف کامل در آن به وجود بیاورند و به زبان ساده ۰ تا ۱۰۰ آن در اختیار خودشان است.

گرچه تعداد زیادی افزونه و قالب رایگان برای وردپرس، در سطح وب وجود دارد ولی استفاده از افزونهها و تمهای پولی، ازنظر پشتیبانی و امنیت به صلاح صاحب وبسایت است. یکی از دلایلی که باعث محبوبیت وردپرس در دنیای اینترنت میشود، انعطافپذیری بالای آن است. جالب است بدانید طبق آمار نشریه manaferra روزانه ۶۶۱ سایت جدید با وردپرس در جهان راه اندازی میشود و همین باعث افزایش آمار استفاده از وردپرس در جهان میشود. دوره آموزش رایگان HTML و CSS چند درصد از مباحث را پوشش میدهد؟ CMS مخفف content management system یعنی سیستم مدیریت محتوا است و وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان در سر تا سر دنیاست که در واقع پلتفرمی را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید سایت خودتان را بسازید.

درست است که سیستم WordPress رایگان است اما زیر ساخت های آن نیازمند هزینه های جزئی و نه چندان بالایی هستند که اگر می خواهید یک سایت حرفه ای داشته باشید مجبور به پرداخت آن هستید. اگر به مشکلی خوردید انجمنها و سایتهای زیادی هستند که میتوانند به شما کمک کنند. در این نوع سیستمهای مدیریت محتوا فرآیند طراحی سایت کاملا زمانبر و اختصاصی است و از این رو زمان زیادی میگیرد.

استانداردهای کدنویسی، برنامه نویسان را ترغیب به پیروی از مجموعه ای متحدالشکل از قوانین و راهنماییها می کند که بر اساس نیازمندی های پروژه و سازمان تعیین شده است، نه بر اساس سلایق و مهارت های مختلف برنامه نویسان. می تواند ایده های خوبی برای طراحی وب سایت در مشهد باشد. خصوصا اگر بودجه ی کافی برای ساخت وب سایت شخصی نداشته باشید بهترین گزینه ای که می تواند در اختیار شما قرار بگیرد پلتفرم وردپرس است. اگر سایت شما از نوع نمونه کار یا هر نوع سایت دیگری باشد، بهراحتی میتوانید بخش وبلاگ نیز در بطن سایت خود داشته باشید و محتوای بهروز و مفید را منتشر کنید.