دیجیتال مارکتینگ چیست؟

پست های پر مخاطب را می توان مانند یک کاتالوگ کامل استوری کرد تا مشتریان بدون مشکل به آن ها دسترسی داشته باشند. محتوا و دیجیتال مارکتینگ به شکلی گسترش یافتهاند که مشتریان برای ایجاد شناخت از برندها حتماً به سراغ فضای دیجیتال میروند. با این حال، به گوگل اتکا نکنید و حتماً قبل از ثبتنام در یک صرافی، از اعتبار آن مطمئن شوید. همچنین، قبل از ارسال بیت کوین حتماً آدرس را چند بار چک کنید، چون برخی از بدافزارها در لحظه ارسال آدرس را تغییر میدهند و آدرس هکر را جایگزین میکنند. همچنین اگر از کامپیوتر برای ذخیره ارزهای دیجیتال خود استفاده میکنید، حتماً یک آنتیویروس معتبر روی آن نصب کنید، همیشه نرمافزارهای خود را بهروز نگه دارید و هرگز فایلها یا لینکهای مشکوک را باز نکنید.

اگر قصد دارید مبلغ بالایی را سرمایهگذاری کنید، پیشنهاد ما خرید یک کیف پول سختافزاری است. برای پیدا کردن روش مناسب خرید بیت کوین در کشور محل زندگی خود، فقط کافی است کلمه «Buy Bitcoin» را با نام کشور محل زندگی خود گوگل کنید؛ مثال: Buy Bitcoin in Australia. فقط کافی است کلمه «خرید بیت کوین» یا «خرید ارز دیجیتال» را در گوگل جستجو کنید تا با تعداد زیادی وبسایت صرافی ایرانی مواجه شوید. ولی اگر بعد از جلسه مربوط به ساختن صفحه محصول اگر چکلیستی داشته باشید که مطمئن شوید هیچ مورد مهمی از قلم نمیافتد، میتوانید صفحه محصولی فوقالعاده درست کنید که فروش ایجاد میکند.

در این بخش به معرفی برخی از مفاهیم مهم دیجیتال مارکتینگ پرداختیم امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد لطفاً سوالات و نظرات خود را در انتهای همین صفحه و در بخش نظرات وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند. این نوع دیجیتال مارکتینگ در چند سال اخیر به شدت موفقیتآمیز بوده است. گری گنسلر، رئیس جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نیز به عنوان شخصیت سال ۲۰۲۱ دیکریپت انتخاب شده است. کلیک وبسایت: احتمالا شما در تبلیغات، استوریها و پستهای خود قصد دارید که بازدید کنندگان را به خرید محصول و یا پر کردن فرمی در وبسایت خود تشویق کنید.

البته اگر ساکن ایران هستید، بهدلیل تحریمها امکان خرید مستقیم وجود ندارد و معمولاً باید از واسطهها کمک بگیرید که هزینه تمامشده را افزایش میدهد. به این نکته توجه داشته باشید که صرافیهای بینالمللی بهدلیل تحریمها به کاربران ساکن ایران اجازه فعالیت نمیدهند و ریسک مسدودشدن حساب وجود دارد. اگر ساکن ایران هستید، خرید مستقیم بیت کوین با ریال و کارت بانکی از طریق سایتهای ایرانی یکی از بهترین گزینههای ممکن است. معمولاً در هر کشور یک روش خرید از دیگر روشها محبوبتر است.

شرکتهای بزرگ و متوسط روی وب برندینگ سرمایهگذاری زیادی انجام میدهند تا بتوانند میزان ورودی کاربران از نتایج سرچ را افزایش دهند. در بعضی دیگر از صرافیها، کاربران مستقیماً با خود صرافی معامله میکنند. SMS Marketing هم مشابه با بازاریابی ایمیلی است و به یک کسب و کار کمک می کند با استفاده از پیامک های انبوه پیام های بازاریابی از طریق پنل اس ام اس ارسال کنند. استفاده از ابزار ایمیل، جهت اطلاع رسانی و برقراری ارتباط با مخاطبین از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین جهت ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی و تکنیک های مختلف با این زمینه مانند ایجاد صفحه فرود می توانند به شما در طراحی و پیاده سازی یک کمپین موفق دیجیتال مارکتینگ کمک زیادی بکنند.

در این آموزش به طور کامل یاد میگیریم که دیجیتال مارکتینگ چیست و استراتژیهای Digital Marketing شامل چه مراحلی هستند. با کارتهای اعتباری بینالمللی (مانند مسترکارت و ویزا)، پیپل، وبمانی، پرفکت مانی، ارزهای دیجیتال دیگر (مانند تتر یا اتر) و … البته پیداکردن این اینفلوئنسر مناسب و تعرفههایی که برای پست یا استوری دارند، به این آسانیها هم نیست و بسیار زمانبر و خسته کننده به نظر میرسد. هنوز قوانین روشنی درباره بیت کوین تعیین نشده است؛ اما نگهداری و خرید بیت کوین برای مردم در بیشتر کشورهای دنیا ازجمله ایران ممنوع و جرم نیست.

علاوه بر ویژگی­هایی که در بالا به آن اشاره شد؛ نرم افزار­هایی به منظور خرید آنلاین نیز وجود دارند. نوعی از تبلیغات مبتنی بر عملکرد است که در آن شما به ازای تبلیغ و ارتقای محصولات و خدمات کسب و کار دیگری در وب سایتتان، کمیسیون دریافت می کنید. بسیاری از کوینهایی که امروزه میبینیم بر پایه رمز ارز بیت کوین، توسعه داده شدهاند. نحوه انجام احراز هویت در سایتی که شما انتخاب میکنید، بهطور کامل توضیح داده شده است. وب سایت ها به کاربران کمک میکنند که بدانند خدمات و محصولات کسب و کار شما چیست ولی شما میتوانید در شبکه های اجتماعی به کاربرانتان نشان دهید که خودتان که هستید و بیشتر با آنها خودمانی تر شوید.