شرایط جدید وام ودیعه مسکن مستاجران – خبرهای فوری مهم

همچنین هر اسکناس یورو در این صرافی ها، به قیمت ۲۸۷۳۸ تومان از مردم خریداری و در مقابل به قیمت ۲۹۰۲۵ تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته میشود. برای کار با سامانه برخلاف سامانه های قبلی بانک، به ابزار جانبی ( token ) نیاز نبوده و کاربر به آسودگی در هر زمان و مکان و با هر وسیله ای که دسترسی به اینترنت داشته باشد به راحتی می تواند کارهای بانکی خود را انجام دهد. جهت اطلاع از نحوه شرکت در فراخوان استخدامی بانک ملی تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. عضو انجمن موبایل از افزایش هفت درصدی نرخ ارز نیما و متناسب با آن قیمت انواع موبایل از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت: با توجه به افزایش تقاضا در پایان سال احتمالاً تا پایان سال به چهار تا پنج میلیون موبایل دیگر در کشور نیاز است. در پایان معاملات روز یکشنبه، ۵۴ نماد رشد قیمت داشتند که ۳۴ نماد بورسی و ۲۰ نماد فرابورسی بودند. در حالی که روز گذشته، شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش ۲ هزار و ۴۱۱ واحدی به یک میلیون و ۲۸۱ هزار و ۸۰۵ واحد رسید؛ حال در معاملات امروز (سومین روز بهمن ماه) نماگر کل بورس با ریزش ۲۵ هزار واحدی مواجه شده است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ گفت: نرخ مالیات بر دارایی سالانه خانههای گران قیمت و باغ ویلاهای گران قیمت تغییر پیدا کرد؛ بنابراین، خانه هایی با ارزش روز تا سقف ۲۰ میلیارد تومان معاف از مالیات شدند. آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور هفته گذشته در نشست با تیم اقتصادی دولت و مدیران ارشد بانکهای دولتی و خصوصی به بانکها دستور داد که نوع وثیقهگذاری وامهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان را به گونهای تغییر دهند تا مردم بتوانند بر مبنای اعتبارسنجی تسهیلات خُرد را آسانتر دریافت کنند. به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیترهایی همچون خاندوزی: پرداخت وامهای بدون ضامن آغاز شد، قیمت دلار و یورو در معاملات امروز، واردات خودرو مشروط به نظر مجمع تشخیص مصلحت شد، سقف معافیت مالیاتی خانههای لوکس افزایش پیدا کرد، تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی در کمیسیون اقتصادی مطرح است و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار را در بر دارد. رقابت یک میلیون نفر برای ۱۲ هزار خودرو؟ حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو هیات رییسه مجلس گفت که کمیسیون صنایع بر نظر قبلی خود در ماده ۴ طرح ساماندهی صنعت خودرو اصرار کرد. نماینده اراک در مجلس گفت که بیش از چهل نماینده طرح تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی امضا کردند که در حال حاضر در کمیسیون اقتصادی مطرح است.

محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز یکشنبه در تذکری گفت: تحقیق و تفحص از اتاق بازرگانی در کمیسیون اقتصادی مطرح است که بیش از چهل نماینده آن را امضا کردند، منتهی هنوز به صحن علنی نیامده است. بر اساس مقررات بانک مسکن، افرادی که قبلا وام مسکن گرفته اما آن را تسویه نکردهاند نمیتوانند از این وام برخوردار شوند. وام خرید ماشینآلات و تجهیزات یا مواد اولیه هم در همین راستا تعیینشده و از طرف بانکها به فعالین در این رسته اعطا میگردد. با توجه به سقف ۴۸۰ میلیون تومانی، مبلغ این وام به ازای هر فرزند ۱۲۰ میلیون تومان برآورد میشود. 4- دادن آموزش های لازم ومبسوط به کارکنان بانک در نحوه برخورد با مشتریان بویژه تحویلداران: تحویلداران ،کارکنان خط مقدم بانک هستند پس ضروری است که آموزش های لازم در مواجهه با مشتریان در شرایط خاص را دیده باشند. وی ضمن ابراز اطمینان به مدیرعامل بانک ملی ایران، مبنی بر استفاده بهینه از توانمندی­های هیئت مدیره جدید به ویژه حضور ارزشمند دکتر صادقیان و همکاران گروه در ستاد و شرکت های وابسته در کنار راه اندازی کمیته انتصابات و انتصاب مدیران بر مبنای شایسته گزینی و به دور از روابط سیاسی با هدف افزایش بهره وری و ارزش آفرینی های بیشتر، تاکید کرد که مطابق منویات مدیرعامل محترم بانک، آمادگی لازم را برای گروه توسعه ملی به سمت واگذاری معقولانه دارایی­ها ایجاد می­کنیم.

نکات لازم یادآوری می گردد. وی گفت: اگر تحقیق و تفحص به صحن می آمد و موضوع بررسی درآمدها و هزینه های اتاق بازرگانی مطرح میشد، شاید دیگر شاهد بیان چنین صحبت هایی از سوی مسئولان اتاق بازرگانی نبودیم. عضو انجمن موبایل در ادامه با بیان این که در ۹ ماهه امسال ۱۳ میلیون و ۳۸۰ هزار دستگاه تلفن همراه وارد و ۱۳ میلیون و ۸۳۰ هزار دستگاه مصرف شده، اظهار کرد: احتمالا بخشی از مصرف مربوط به واردات سال گذشته بوده است. اسدی با بیان اینکه از آذرماه سال گذشته تا ماه مشابه امسال ۱۹ میلیون و ۵۸۰ هزار دستگاه موبایل وارد کشور شده تاکید کرد: از این تعداد ۱۸ میلیون و ۴۵۰ هزار دستگاه فعال شده است البته سال گذشته و امسال به دلیل کار و آموزش مجازی مصرف کشور افزایش پیدا کرده است. توجه : برای استفاده از این قابلیت می بایست رمز دومی را با استفاده دستگاه های خودپرداز بانکی ملی برای کارت خودتان تعریف و انتخاب کرده باشید تا بتوانید از تمامی قابلیت ها و خدمات ارائه شده استفاده کنید. کاربران این سامانه به محض ورود به سامانه پیامک دریافت نموده و به این ترتیب از وضعیت استفاده از سامانه مطلع می گردند و تغییر در سقف تمام تراکنشها در دست کاربر بوده و با توجه به شرایط خود در هر زمانی م یتواند این سقف ها را کاهش یا افزایش دهد.