شماره ۱۲۲ مجله اطلاعات حکمت و معرفت منتشر شد

بالاترین تورم فصلی در بخش های اصلی، در بخش «فعالیت های اداری و خدمات پشتیباتی» با تورمی معادل با 16.5 درصد رقم خورده است، در جایگاه دوم نیز «فعالیت های خدماتی مربوط به جا و غذا» با تورم 16.3 درصدی قرار دارد. شرایط سخت تشدید تحریمهای ظالمانه و ضدبشری آمریکا و متحدان آن علیه ایران، کاهش بیسابقه سهام بورس جهانی که ناشی از شوک نفتی و به دلیل عدمتوافق روسیه و عربستان بر سر قیمت و میزان تولید نفت اتفاق افتاده و کاهش شدید قیمت نفت را نیز به دنبال داشته است، انسداد مالی ایران به دلیل عدم الحاق و تأیید لایحه «FATF» و پالرمو، شیوع ویروس کرونا و تعلیق تجارت، دادوستد، کسبوکار در عرصه جهانی و داخلی و در نتیجه کوچکشدن سفره مردم و کاهش شدید منابع و امکانات، رشد نقدینگی به گونهای که شاید در 50 سال اخیر بیسابقه باشد و آثار تورمی آن و فقدان بودجه واقعی مبتنی بر درآمد و هزینه کشور را باید از مهمترین دلایل این شرایط سخت و دشوار اقتصادی برشمرد.

در حالی که به قول سیدمهدی هاشمی، این خود آنها بودند که این بلا را سر آقای منتظری آورده بودند. این مسائل بعدها هم در اعترافات سیدمهدی بیان شده است. به همین خاطر آقایان محمدی گیلانی، لاجوردی و موسوی تبریزی همراه با چندنفر دیگر از دوستان دادستانی به قم میروند تا درباره این مسائل با ایشان صحبت کنند. اختیاراتی هم که امام به آقای منتظری داده بود متنوع و گسترده بودند؛ ارجاع فتاوا و مسائل فقهی، نصب شورای عالی قضائی و قضات، عفو محکومین و امثالهم. نکته مهم دیگر که باید به آن توجه کرد، این است که مواضع آقای منتظری تدریجا به سمت حمایت از منافقین سوق پیدا میکند.

یکنفر دیگر هم بود که همکاریاش استراتژیک و تمامکننده بود که فعلا بماند. برآوردهای مستقیم و غیرمستقیم اطلاعاتی هم نشان میداد که اینها خودشان را از الان همهکاره کشور میدانند و گاردشان این بود که امام که دیگر از کار افتاده و کارش تمام است.

برادرش همهکاره بیت بود. برادرش سیدمهدی هم بعدها در اعترافاتش گفته بود که من اصلا آنجا نمیرفتم، ولی خلاف گفته است. به ویژه پس از دستگیری سیدمهدی اطلاعات عملیاتی هم میداد. او در این گفت و گو به پرسش­های مختلفی پاسخ می­دهد. این یک تم بسیار قابل تنظیم با گزینه های رنگ نامحدود است. دوم اینکه جدای از این مساله روند و فرآیند ملاقاتهای ایشان، توسط سیدهادی و بطور حسابشده تنظیم میشد. چون اولا اینکه این دو جناح علیرغم اختلافات بین خودشان به دستگاه اطلاعاتی تازهتشکیلشده خیلی اعتماد نداشتند، دوم اینکه کلاس و سطح کار هم بالا بود. خادمی از تقاضای افزایش بیشتر دستمزد توسط کارگران در سال 98 گفت: میزان حداقل دستمزد در سال ۹۸ طبق رسم معمول پیش از شروع عید نوروز تعیین و یک میلیون و ۵۱۷ هزار تومان اعلام شد که نسبت به سال پیش از آن یعنی ۱۳۹۷( مبلغ یک میلیون و ۱۱۲ هزار تومان)، ۳۶ درصد رشد داشت.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ به صورت تمام الکترونیک برگزار شد. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در ارتباط با نحوه تهیه معاملات فصلی، تنظیم و آخرین تغییرات گزارش خرید و فروش فصلی داشته باشید، این مقاله را مطالعه بفرمایید. بررسی جزییات ضوابط مالی ناظر بر تنظیم لایحه بودجه سال 1399 و پیش بینی سال 1400 نشان میدهد، افزایش حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار پانزده (15) درصد تعیین میگردد. امروزه هیچ کاری در سازمان­ها و مؤسسات ملی و دولتی بدون تنظیم و تهیهی گزارش انجام نمیشود و از این رو اهمیت خاصی پیدا کرده است.

به این ترتیب داشتن یک گزارش حرفهای مانند نقشه راهی است که مسیر رسیدن شما به اهداف سازمان را مشخص میکند. اگر از عکس استفاده میکنید، هر کدام باید نشانگر مقیاس یا نوار مقیاس با کیفیت حرفهای در یک گوشه داشته باشند. در حاشیه دفاتر قانونی به هیچ وجه نباید چیزی مرقوم گردد و اگر در ثبت دفاتر و تحریر آنها اشتباهای رخ داد تراشیدن و پاک کردن آن ممنوع بوده و باید روی اشتباه خط کشیده شده و مبلغ درست با خودکار قرمز در بالای آن درج شود. با وجود تمام تلاشهای صورت گرفته برای حذف کنکور اما تاکنون این اتفاق رخ نداده و دانشآموزان ما همچنان برای رسیدن به موفقیتهای بیشتر مجبور هستند در کنکور شرکت کنند و سرنوشت آینده خود را از طریق آن رقم بزنند.

وزیر نفت از تلاش برای حل مشکل پیش آمده در حقوق و مزایای کارکنان صنعت نفت خبر داد و گفت: تلاش میکنیم نتیجه این بررسی و پیگیریها در حقوق تیرماه کارکنان انعکاس پیدا کند. باشگاه خبرنگاران جوان یزد – لایحه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری یزد طی روزهای آتی مورد بررسی اعضای شورای اسلامی شهر قرار خواهد گرفت.

تین نیوز رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: از اول امسال تا به حال ۱۱۷ مورد حادثه تصادف اتوبوسی داشتیم که نسبت به سال گذشته ۶۲ درصد افزایش داشته است. «ایران» در گزارشی مینویسد: در مهرماه امسال و بر اساس تازهترین گزارش مرکز آمار ایران، تورم ماهانه به ۷ درصد افزایش یافت که پس از مهر سال ۹۷ (با تورم ماهانه ۷,۱ درصدی) بالاترین نرخ تورم در۲۴ ماه اخیر بوده است. در چکیده تحقیق، به طور خلاصه مراحل تحقیق را همراه با یافته ها ویژگی های هر مرحله توضیح می دهید، به گونه ای که خواننده گزارش با خواندن این چکیده بتواند تصمیم بگیرد آیا می خواهد تفصیل گزارش را بخواند یا نه؟

سازمان جهانی بهداشت در تازهترین گزارش خود اعلام کرد موارد ابتلا به اُمیکرون در هر ۳۶ تا ۷۲ ساعت دو برابر میشود که این امر نشان میدهد این سویه جدید از «مزیت رشد قابل توجهی» نسبت به نوع دلتا که اکنون گونه غالب است، برخوردار است. حتی سیدهادی چندبار به برخی مسئولین اطلاعاتی گفته بود انقلاب که الحمدلله تثبیت شده و فقط مساله نهضت جهانی اسلام است که امام هم در این قضیه نه سررشته دارد و نه حوصلهاش را و فرمان این قضیه در دست آقای منتظری است. تیم سپاهیِ حفاظت دفتر و بیت آقای منتظری، حلقه اولشان که عملا زیرنظر و تحت امر سپاه نبودند. همچنین دو نفر از پاسدارهای نجفآبادی در حلقه یک خوب همکاری میکردند.

خب هر دو طیف، هم انقلابی بودند و هم اصفهانی و نجفآبادی بودند و یک جدال جناحی و خطی فوقالعاده سنگینی بینشان حاکم بود که آقای منتظری هم این را حس میکرد. عمدتا هم همین طیف ناراضیان و مسئلهدارها بودند که هم حضوری و شفاهی اخبار و تحلیل میدادند و هم گزارشهایی که از طریق دفتر به آقای منتظری میرسید، هردو یک محتوا و مضمون را منتقل میکرد. سیدمهدی در اعترافاتش به دیداری با مسعود رجوی و ابریشمچی پس از انقلاب در بیت آقای منتظری اشاره میکند که آنجا رجوی به او میگوید شما در زمان رژیم خوب با ارتجاع درگیر شده بودید و منظورش ماجرای ترور آقای شمسآبادی بوده است.