طراحی سایت با استفاده از Cms بهتر است یا با کد نویسی ؟

همانطور که در بالا ذکر شد، CMS نرم افزاری است که برای توسعه، ویرایش، مدیریت و انتشار مطالب استفاده میشه. در این صورت میتواند علاوه بر اینکه روی سئو و موتورهای جستجو تمرکز کند، قادر است تا کاری کند که محتوایی در جهت کاربرپسند بودن را نیز به بهترین شکل ممکن تولید نماید. این کار به شما کمک میکند تا سیستم مدیریت محتوای مناسب را انتخاب کنید. همانطور که دیدیم با دنبال کردن این سوال که وردپرس چیست و برای چه کاری مناسب است به این موضوع رسیدیم که سیستم مدیریت محتوای وردپرس تقریبا پاسخگوی تمامی نیاز ها و توقعاتی که از یک وب سایت می توان داشت می باشد.

همانطور که در قسمت قبلی مقاله اشاره کردیم پس از تخمین زدن نرخ بازگشت سرمایه شما میتوانید میزان بودجه متناسب و مورد نیاز را که با مقیاس پروژه شما قابل توجیه باشد تعیین کنید. نحوه عملکرد ، انعطاف پذیری و حتی سرعت وب سایت بستگی زیادی به نوع کدنویسی دارد.واقعیت این است که هردوی این پلتفورم ها و زبان های برنامه نویسی قابلیت زیادی برای تولید برنامه های تحت وب و همچنین طراحی سایت دارند. در مورد انعطاف پذیری و قابلیت ها نیز باید گفت هردوی این زبان های برنامه نویسی قابلیت فوق العاده ای دارند و این که تا چه حد می توان از این قابلیت ها استفاده و وب سایتی فوق العاده طراحی کرد تنها بستگی به درجه و سطح مهارت های برنامه نویسی افراد دارند.

قبل از پاسخ به سوال برنامه لاراول چیست، لازم است بدانید که در میان زبانهای برنامه نویسی، php به دلیل قدرت و انعطاف پذیری بالا، بسیار پرکاربرد است، تا آنجا که بیش از 80% وب سایتهای جهان برای توسعه از این زبان برنامه نویسی استفاده میکنند. همیشه قبل از انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا تحقیق کنید. اما قبل از این کار پیشنهاد میکنم چند دقیقه سرتان را خلوت کنید تا مقایسهای بین سیستمهای مدیریت محتوا انجام دهیم.

در صفحه وبسایت توسعهدهنده، میتوانید اطلاعات بالا را تغییر دهید تا در کدهای پایین تغییرات لازم اتفاق بیفتد. پس از آن شرکت طراحی وب سایت با تحقیق و بررسی های لازم در زمینه کاری کارفرما، دید کلی از نیازهای اصلی آن به دست می آورد. کاربردهای بدون سرور، قالبهای سازگار و ابزارهای خط دستور command line – برای ارتباط بهتر با سرور- به توسعهدهندگان نرمافزارها کمک میکند تا تغییرات لازم را سریعتر اعمال کنند.

باید بدانید که هنگام انجام پروژه های مختلف بدون توجه به حرفه ای و مبتدی بودن، همیشه ما با مسائل و مشکلات گوناگون مواجه می شویم. بخش مهمی که افراد باید هنگام یادگیری برنامه نویسی یاد بگیرند این می باشد که آن های علاوه بر یادگیری برنامه نویسی به مهارت های حل مسئله و مشکلات برنامه نویسی نیز مسلط شوند. باید بدانید که بسیاری از افراد حتی پس از گذراندن دوره های پیشرفته آموزش PHP اغلب در به انجام رساندن پروژه های مختلف ناکام می مانند که یکی از مهم ترین علت های آن ناتوانی در حل مسائل و مشکلات برنامه نویسی می باشد.

مجتمع فنی آریا تهران با برگزاری کلاس آموزش برنامه نویسی PHP و ارائه بهترین آموزش ها و به خصوص بهترین آموزش PHP، بهترین و متفاوت ترین خدمات را به دانشجویان خود می دهد. رویال وب ، طراحی وبسایت ،سئو،توسعه و بهینه سازی سایت ، بازاریابی اینترنتی، تجارت الکترونیک و بسیاری خدمات دیگر را که در جهت تأمین خواسته های شما نیاز است ،یکجا ارائه میکند. بسیاری از افراد به دنبال این هستند که کسب و کار خود را اینترنتی کنند و برای این هدف به یک سایت نیاز دارند.

اما شاید این نکته جالب باشد که بسیاری فکر می کنند، زبان برنامه نویسی PHP تنها برای طراحی سایت می باشد در صورتی که اینطور نیست و می توان از زبان برنامه نویسی PHP برای نوشتن برنامه های ویندوزی و اندرویدی استفاده کرد. اکنون شما می توانید تصمیم بگیرید و CMS مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یا در صورتی که از سیستم مدیریت محتوایی غیر آنچه در اینجا آمده است استفاده می کنید، می توانید ما را در جریان آن قرار دهید. این سیستم مدیریت محتوا با سیستم مدیریت محتوای سنتی یا Traditional متفاوت بوده و از آن پیچیدهتر است.

TYPO3 یکی سیستم مدیریت محتوای بسیار حرفهای و قدرتمند است که میتواند از پس میزبانی وبسایتهای بسیار بزرگی بربیاید؛ مثلاً میتواند وبسایتهای چندزبانه یا بینالمللی را بهراحتی مدیریت کند و صاحبان آنها را با هیچ مشکلی روبهرو نکند. برای توضیح مفهوم زبان HTML می توانید فیلم زیر را تماشا کنید و یا توضیحات پس از ویدیو را مطالعه نمایید. همچنین ما از برترین دانشجویان برنامه نویسی خود دعوت به همکاری در شرکت های دیگر و حتی خود مجتع فنی آریا تهران می کنیم.