طراحی سایت بدون کدنویسی ،هر آنچه که باید بدانید ! – ادمین سایت

سیستم های مدیریت محتوا یا (CMS (Content Management System به شما این امکان را میدهند، تا بدون دانش کدنویسی سایت دلخواه خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. قبل از اینکه قدم به دنیای هک بگذارید، باید کدنویسی را یاد بگیرید و آموزش برنامه نویسی هک را ببینید، تا بتوانید مهارت هک را به طور صحیح و اصولی فرا بگیرید. در اینکه آموزش برنامه نویسی هک یکی از بنیادیترین مهارتهای لازم برای ورود به دنیای هک میباشد هیچ شکی نیست و این جمله که هرچه بیشتر برنامهنویسی کنید، هکر بهتری خواهید شد نیز کاملاً صحیح است.

بعد برای این که پین میکرو را 0 و 1 کنیم (تا LED روشن و خاموش بشه) اول باید به ریجسترها مقدار بدیم تا اون پین خروجی بشه، بعد پایه را 0 و 1 کنیم. حالا اگه بخواهیم همین کد رو توی آردوینو بنویسیم نه نیازه تابعی را include کنیم نه به ریجستری مقدار بدیم .با یک خط کد نویسی پین به عنوان خروجی در نظر گرفته میشه. هر چه دانش هکر در رابطه با این زبان ها بیشتر باشد، مطمئنا خروجی کار او بهتر خواهد بود و می تواند به آینده شغلی که برگزیده، امیدوارتر باشد. اما همانطور که گفتیم برای تبدیل شدن به یک هکر حرفه ای و ایجاد آینده شغلی مناسب (که البته منظور ما از شغل در اینجا متخصص هک و امنیت است که در کشورهای صنعتی و پیشرفته از جایگاه بسیار خوب و ویژه ای برخوردار بوده و یکی از بالاترین دستمزدهای سالانه را دریافت می کند) می بایست در ابتدا آموزش برنامه نویسی هک را دید و با زبان های برنامه نویسی هک آشنا بود که در ادامه به معرفی و توضیح مختصری از این زبان ها خواهیم پرداخت.

رگولاتور و کریستال و همه سخت افزارهای دیگه ای که برای راه اندازی پروژه LED چشمک زن لازمه روی این برد به صورت پیش فرض قرار گرفته. حالا اگه با AVR کار کنه به ازای هر تغییری که در کد بوجود بیاره و بخواد آپلود کنه باید 4 مرحله را طی کنه اما، اگه بخواد با آردوینو پروژه انجام بده هیچ نیازی نداره میکرو از مدار جدا بشه، همونطوری که تمام اجزای مدار سر جاشه کابل USB وصل میشه و برنامه آپلود میشه. اونها تا زمانی که به شما اختصاص داده شده باشن، با هیچ مشتری دیگهای کار نخواهند کرد.

ساخت، تست و پشتیبانی اپ پیش از نیاز به پرداخت هزینه از جمله ویژگی های اپتو است که آن را از سایر اپ سازها متمایز می کند. واقعاً به آن نیاز پیدا خواهید کرد . ولی کد نویسی از همان مهارت هایی استفاده می کند که ما به هنگام یادگیری یک زبان جدید به آن نیاز داریم. قبل از هر چیز باید بررسی کنیم که یک وب سایت لازم است چه ویژگیهایی داشته باشد و چه مواردی باید در آن در نظر گرفته شود. امیدواریم در استفاده از آنها لذت ببرید.

پیش از شروع یادگیری زبان php بهتر است پیش نیازهای آن را فرا بگیرید. برای انجام عمل هک و اینکه بخواهیم به یک هکر تبدیل شویم و وارد دنیای هک و امنیت شویم، اولین دانشی که نیازمند یادگیری آن هستیم، دانش برنامه نویسی می باشد. شما باید مطمئن شوید که تماما پایدار می باشد و از آخرین plug in های امنیتی برای حفاظت از اطلاعات شما و جلوگیری از هک شدن، برخوردار می باشد. ۱ – با نحوه کار کرد کامپیوتر و سخت افزار آشنا شوید .

دلیل این محبوبیت وجود کتابخانه های متنوع جهت ساخت برنامه های هک می باشد که کار را برای هکرها و متخصصان امنیت بسیار راحت تر می کند. ویژگی دیگر دوره آموزش PHP این است که این دوره بهصورت کاملا رایگان به شما ارائه میشود و نیازی نیست که برای شرکت در آن هزینهای را بپردازید؛ بنابراین شما بدون پرداخت هیچ هزینهای میتوانید از بهترین دوره آموزش PHP در ایران استفاده کرده و از مزایای بینظیر آن نهایت بهره را ببرید.

اپتو یک اپلیکیشن ساز آنلاین است که به کمک آن می توانید بدون دانش برنامه نویسی، اپلیکیشن موردنظرتان را در کمترین زمان ممکن بسازید و تجربه ای آسان در ساخت اپلیکیشن حرفه ای را تجربه کنید. تیم فنی و توسعه دهنده این نرم افزار طی تجربه طولانی در حوزه توسعه نرم افزار تحت وب از جمله سیستم های مالی همه اصول امنیتی در نرم افزارهای تحت وب را تجربه و کسب کرده است که از این تجربیات در توسعه کلیه محصولات نرم افزاری خود استفاده میکند. این کتابخانه برای طراحی رابط گرافیکی کاربر (GUI) است و زمانیکه توسعه دهندگان با زبان c نرم افزار GIMP را نوشتند شکل گرفت.( GIMPیک نرم افزار برای ویرایش تصاویر می باشد).

یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای هک میان متخصصان این زمینه، زبان پایتون می باشد. تبدیل شدن به یک هکر حرفه ایچرا آموزش برنامه نویسی هک مهمترین مهارت لازم برای هکرها است؟ همچنین ایجاد یک کتابخانه افزونههای گسترده سبب شد تا در سال 2004 این پلتفرم پیشرفتهای چشمگیری داشته و نقطه عطفی برای انتقال وردپرس از سکوی وبلاگنویسی به سیستمهای مدیریت محتوای امروزی بود. زبان برنامه نویسی سالیدیتی در سال 2014 توسط گروهی از مهندسین، به عنوان زبانی انعطاف پذیر برای نوشتن قراردادهای هوشمند معرفی شد که شباهت زیادی به زبان های جاوااسکریپت و پایتون داشت.

این مزیت فوق العاده برای شرکتهایی خوب است که برای سفارشات خرید، از روشهای پیچیدهای استفاده میکنند و نیاز به مجوزهای چند منظوره یا جزئی دارند. اگر بخواهیم با نرم افزار های مخصوص AVR کد نویسی کنیم، اول برنامه(هدر برنامه) باید تعدادی تابع را include کنیم تا بتونیم از توابع مورد نیاز استفاده کنیم. علاوه بر برنامه نویسی مهارت های دیگری نیز باید آموخت اما مهمترین و سخت ترین قسمت کار فراگیری زبان های برنامه نویسی برای هک می باشد.

تمامی هکرهای حرفه ای مانند هکرهای کلاه سیاه، کلاه سفید و کلاه خاکستری و همه کارشناسان و متخصصان امنیت کامپیوتر، باید با زبان های برنامه نویسی برای هک و امنیت آشنا باشند و البته به برخی از آنها نیز تسلط کامل داشته باشند. C می باشد. این دو زبان که پایه برنامه نویسی مدرن می باشند، جزو مهمترین بخش از آموزش برنامه نویسی هک بوده که همه متخصصان هک و امنیت باید به آن ها تسلط داشته باشند.

اگر شما هم به هکر شدن علاقه دارید، قبل از هر چیز باید روش درست آموزش را یاد بگیرید و باید بدانید که مهارتهای لازم برای هکر شدن چه چیزهایی هستند که یکی از اساسیترین آنها برنامهنویسی است که به منزلهٔ مهارتی پایهای میباشد که هر هکری باید آن را فرا بگیرد و به آن مسلط شود. نمونه ای از این هکرها را می توان در تلاش های مختلف برای هک وای فای با اندرودامپر، هک اینستاگرام با ترموکس و یا هک تلگرام مشاهده کرد که گاهی نیز موفقیت هایی را در این زمینه کسب می کنند، اما هیچ دانشی در زمینه برنامه نویسی نداشته و صرفا به استفاده از نرم افزارهای مختلف ساخته شده در این زمینه می پردازند.