معرفی دختران جذاب پوتین رئیس جمهور روسیه و عکس های 2 دختر پوتین

برای پوتین سربازی خود بندهای کشی و بلند انتخاب کنید. طبق گزارش درگاه EXPRESS در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۵ میلادی، پوتین درباره دختران مرموز خود (کاترینا و ماریا) سخن گفت و به این اطلاعات بسنده کرد که آنان زندگی خود را دارند و وارد کسب و کار و دنیای سیاست نمی شوند و از ارائه جزییات بیشتر خودداری کرد. او طرح تحول سلامت را خیلی پر طمطراق آغاز کرد آن را به مردم گران فروخت و وقتی به بن بست رسید استعفا داد و مشکلات را روی دوش بعدیها گذاشت. امیدوارم ایشان که شخصیتی متین و محبوب به ویژه در میان همکاران در وزارت امور خارجه هستند، در انجام وظایف خطیر خود از پشتیبانی همه مردم و همه گروهها بهرهمند باشند. هویت سوروس به عنوان دشمن سرسخت اسلام و انقلاب اسلامی کاملاً شناخته شده است و حضور پررنگ شما به عنوان یکی از سران فتنه آمریکایی- اسرائيلی ۸۸ نیز قابل انکار نیست. اما، اکنون اعلام میکنیم که آقای ظریف نیز که در آن هنگام نماینده ایران در سازمان ملل بود، در ملاقات آقای خاتمی با جرج سوروس حضور داشته است. ۳- یک بار در پاسخ به انکار این ملاقات از سوی مدعیان اصلاحات، خطاب به آنها نوشته بودیم چرا از آقای ظریف نمیپرسید؟

و توضیح نداده بودیم چرا باید از آقای ظریف بپرسند! آقای ضرغامی آدم با ذوقی است و ۱۲ سال در رادیو تلویزیون سابقه خوبی دارد، بنابراین انتظار میرود در زمینه گسترش گردشگری داخلی فعالیت مناسبی داشته باشد. به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، وزیر امور خارجه کشورمان امروز در دیدار با خانم ریس ماروتو وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا که ریاست طرف اسپانیایی کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی دو کشور را نیز بر عهده دارد، همکاری های دوکشور در حوزه های اقتصادی و تجاری را مورد گفتگو و تبادل نظر قرار داد. اگر روندش درست بوده کار را ادامه دهد و اگر غلط بوده به اشتباه بودن این روند اعتراف و آن را اصلاح کند. سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اینکه هر وقت مصائب و مشکلات متوجه ما میشود از میدان فرار کنیم و فقط خود را نجات دهیم درست نیست. نماینده مردم ورامین در مجلس ادامه داد: اگر این مسیر درست بوده آقای ظریف نباید استعفا دهد بلکه باید قهرمانانه به کارش ادامه دهد و اگر مسیر غلط بوده، نمیشود استعفا دهد که از زیر بار مسئولیت فرار کند. بایدن به دلیل اینکه توان مالی برای تبلیغ تلویزیونی را نداشت شخصاً به خانه مردم میرفت تا خود را به عنوان کاندیدا معرفی کند.

» از سوی دیگر ، زلنسکی ، رییس جمهور اوکراین ، روز بیست و هشتم ماه ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی با رسانه های خارجی با اشاره به اینکه:« ما نباید وحشت کنیم » مردم اوکراین را به آرامش دعوت کرد. امروز در یمن و سوریه مشکلات جنگ وجود دارد و نیروهای خارجی در سوریه هستند؛ اما روند منطقه ما به سمت امنتر شدن است. خاطر نشان کردم که ایالات متحده باید به طور کامل به تعهداتش بازگشته و از تلاش برای استفاده از جنگ اقتصادی علیه ایران به عنوان اهرم مذاکراتی دست بردارد.همچنین در خصوص موضوعات دوجانبه و کنسولی گفتوگو کردیم. ضمناً علاوهبر اسناد فراوانی که از این ملاقات حکایت میکند، کیان تاجبخش که از جانب جرج سوروس برای تسهیل فتنه ۸۸ انتخاب شده و در ایران حضور داشت نیز بعد از بازداشت در مصاحبه تلویزیونی خود به این ملاقات اعتراف کرده است. ۱- ماجرای ملاقات آقای خاتمی با جرج سوروس (سرمایهدار صهیونیست آمریکایی و پشتیبان و تامینکننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸) را نگارنده بر اساس شواهد و اسناد غیرقابلانکار مطرح کرده بودم و آقای خاتمی برای رد گم کردن از اینجانب شکایت کرده است ولی از آنجا که از اسنادی که در اختیار داریم با خبر است جرأت پیگیری شکایت خود را نداشته و هنوز هم ندارد.

درباره اسناد چه میگویید؟ » همچنین لوید آستین ، وزیر دفاع آمریکا و مارک میلی ، رییس ستاد مشترک ارتش آمریکا نیز در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره حمله نظامی روسیه به اوکراین ابراز نگرانی کردند. ۴- با توجه به اسنادی که کمترین تردیدی در انجام ملاقات یاد شده باقی نمیگذارد، اصرار آقای خاتمی بر انکار ملاقاتش با جرج سوروس را میتوان اعتراف ایشان به زشتی و پلشتی اقدامی دانست که مرتکب شده است. ۵- اکنون این سؤال از آقای خاتمی در میان است که مگر بین شما و جرج سوروس چه موضوعات و مسائلی رد و بدل شده است که از افشای آن نگرانید تا آنجا که ترجیح میدهید اصل ملاقات را انکار کنید؟ است. سوروس کینهتوزی خود علیه اسلام و دشمنی با انقلاب اسلامی را پنهان نمیکند. راجع به عینالاسد قبلاًً صحبت شده است، ولی چیزی که با بیان قابل انتقال نیست دیدن صحنههایی بود که انسان اوج ذلت یک ابر قدرت را به چشم خود میدید: بزرگترین ارتش جهان، بزرگترین فرماندهی منطقهای (سنتکام)، بزرگترین پایگاه هوایی غرب آسیا (عینالاسد) توسط ضربات موشکی جبهه اسلام در هر لحظه یک نقطهای را نابود میکرد و نیروهای تا دندان مسلحِ آمریکایی فقط توانسته بودند به بیابانهای اطراف پایگاه پناه ببرند.