معرفی 10 مورد از بهترین سیستم های مدیریت محتوا

با دورهی ۰ تا ۱۰۰ آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، با تکیه بر قدرت نرمافزار فتوشاپ و کدنویسی CSS HTML PHP WordPress میتوانید به تمام سوالهای بالا جواب مثبت دهید. همچنین با زبان های HTML و CSS می توانید تم های سفارشی مختلفی را ایجاد کنید. اکثر وب سایت های Drupal دارای تم های بسیار سفارشی هستند که توسط توسعه دهنده ایجاد شده است، که می تواند بسیار گران باشد. Wix یک پلتفرم CMS محبوب است، اگر چه یک سری محدودیت دارد. هر شخص که صاحب یک شغل هوشمند است وردپرس را قطعا بهتر از Wix می داند. از نظر آزادی طراحی، وردپرس هزاران طرح را برای دانلود و استفاده کاربران در اختیار دارد، خواه مستقیماً از وردپرس یا وب سایت های شخص ثالث با موضوع وردپرس مانند ThemeForest باشند .وردپرس علاوه بر رایگان بودن، برای سئو نیز عالی است.

CMS برای کاربرانی که مبتدی هستید یا توسعهدهنده کار میکند، زیرا میتوانید مستقیماً کد بنویسید یا از ویژگیهای کشیدن و رها کردن استفاده کنید. برای اینکه از میزان حقوق و دستمزد برنامه نویس به طور کامل با جزئیات بیشتر باخبر شوید، میتوانید به وبسایت ایران سلری مراجعه کنید. کار با آن پیچیده است و نیاز به استخدام یک برنامه نویس است.

همانند وردپرس و دروپال، شما باید یک دامنه را جداگانه خریداری کنید. برای این منظور، باید طیف وسیعی از قالبها و طرحهای وبسایت وجود داشته باشد تا بتوانید قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکتهای که بادید هنگام انتخاب این سایت بهعنوان راه اصلی آموزش برنامه نویسی رایگان انتخاب کنید، این است که Web Fundamentals بههیچعنوان برای افرادی که هیچ آشنایی با کد نویسی ندارند مفید نیست؛ شما برای اینکه بتوانید از این سایت و آموزشهای آن استفاده کنید باید حداقل اصول اولیه و مقدماتی برنامهنویسی را بلد باشید؛ چراکه تمرکز اصلی این وبسایت روی این است که مهارت شما را بهبود ببخشد.

این سازوکارها پیچیده به نظر میرسد و در اصل هم فرآیند پیچیدهای است اما سیستم مدیریت محتوا این امکان را به شما داده است که بدون طی کردن این مراحل بتوانید سایت خود را ارتقا دهید. تجارت بزرگ همچنین به طور خاص برای فروشگاه های تجارت الکترونیکی است، همانطور که از نام آن مشخص است. پیام شرکت Squarespace ابزارهای ساده برای ایدههای بزرگ که بر این اجماع تاکید میکند که در واقع ابزاری ساده برای مبتدیان و نیازهای وبسایت غیر پیچیده است.آنها برای فروشگاه های تجارت الکترونیک بهترین نیستند زیرا بسیار ساده هستند که عملیات شما به خودی خود سنگین نخواهد بود.اگر به عملکرد قوی تری در وب سایت خود نیاز دارید، Squarespace بهترین گزینه شما نیست.

این نرم افزار دارای دو نسخه ی رایگان و غیر رایگان می باشد. دروپال توسط برندهای مورد اعتماد نیز مورد اعتماد است.شش برند معتبر شناخته شده برای استفاده از دروپال برای وب سایت های خود، آن را به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای CMS معرفی می کنند.باید بدانید که از آنجایی که رابط کاربری برای انجام وظایف پیچیده مناسب برای توسعه دهندگان طراحی شده است، دروپال نسبت به وردپرس برای مبتدیان کمتر است. به عنوان یک افزونه در وردپرس اجرا می شود. به عنوان مثال، هنگامی که یک قالب مشخص برای وب سایت خود انتخاب می کنید، نمی توانید آن را تغییر دهید.نکته خوب این است که هر تم با موبایل، تبلت و رایانه رومیزی سازگار است، بنابراین هیچ گزینه بدی برای قالب در اینجا وجود ندارد.گزینه های تجارت الکترونیک برای Wix نیز محدود خواهد بود زیرا فقط مسیرهای پرداخت خاصی مانند PayPal را می پذیرد.

علاوه بر این، دارای یک سیستم دسترسی کاربر داخلی است که به شما امکان می دهد اقدامات کاربران ثبت نام شده را تنظیم کنید. الگوهای پاسخگوی تلفن همراه آن، بسیاری از صاحبان کسب و کار را در مورد رتبه بندی تلفن همراه خود در گوگل آرام کرده است. همچنین انعطافپذیری بالای آن، به شما امکان تولید و انتشار هر نوع محتوایی را میدهد؛ درواقع بخشها و دستههای مختلفی که وجود دارند، کار مدیریت و سازماندهی وبسایت را برای شما ساده میکند. کدام سیستم مدیریت محتوا را انتخاب کنیم؟ انتخاب شما کدام است؟

قبلاً ابزارهای اتوماسیون را برای SEO نیز نصب کرده است. ادغام یکپارچه با ابزارهای بازاریابی مثل ایمیل، CRM و … قابلیت های ویژه برای توسعه دهندگان مثل ابزارهای خط فرمان، تم های انعطاف پذیر و … 5. استفاده از آمارگیرها و ابزارهای سئو مانند Google Analytics فقط در پلنهای تجاری ممکن است.

این پلتفرم انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد و مدیریت آن آسان است. این پلتفرم زمانی خوب است که قصد ایجاد یک سایت بسیار سفارشی را دارید که باید داده های زیادی را مدیریت کند. بزرگترین نقطه فروش BigCommerce این است که به شما امکان می دهد محصولات را از طریق وب سایت تجارت الکترونیک خود و بازارهای تجارت الکترونیک بزرگ مانند آمازون و Ebay بفروشید.شما می توانید یک نام دامنه رایگان از BigCommerce که نام تجاری آن در URL وجود دارد دریافت کنید یا می توانید یک دامنه سفارشی خریداری کنید.

ووکامرس در جهان محبوب ترین پلتفرم در زمینه تجارت الکترونیک آنلاین است. قابلیتی که در هاست های معمولی و اشتراکی ارائه نشده است. همانطور که میدانیم انواع سایت ها میتوانند شامل سایت شرکتی، سایت خبری، سایت فروشگاهی و غیره باشند و هرکدام نسبت به فضای هاستی که در اختیار دارند، هزینه آن ها نیز محاسبه میشود.

یکی از نمونه های این افزونه ها افزونه رایگان Creare SEO 2.0 است.در حالی که مطمئناً میتوانید با استفاده از نرمافزار Magento OpenSource به مجنتو دسترسی داشته باشید، همچنین میتوانید برای مدیریت آن به مجنتو هزینه پرداخت کنید. به همین خاطر است که میگوییم سیستمهای مدیریت محتوا یار و یاور همیشگی کسب و کارهای اینترنتی هستند و به کمک این سیستمها میتوانید درآمد خود را هر چقدر که بخواهید افزایش و کسب و کار خود را در حد امکان توسعه و گسترش دهید.

در هر صورت قرار گرفتن در جمع تعدادی انسان همفکر با شما (هنرجویان برنامهنویسی) میتواند انگیزهی شما را برای یادگیری بیشتر کند، اما اگر فکر میکنید انگیزهی کافی برای اینکار را دارید احتیاجی به کلاس رفتن نخواهید داشت و میتوانید اینجا تمام ریزهکاریهای مورد نیاز برای برنامهنویس شدن را به رایگان یاد بگیرید!

کافی است تا یک CMS مناسب تهیه کنید آنگاه همه آنچه در زمینه بازاریابی محتوایی، بهینهسازی موتور جستجو و طراحی سایت بازاریابی تشریح شد را همزمان با هم پژوهشگر کنید. یک سیستم مدیریت محتوای بصری است که برای پرکردن شکاف بازار برای طراحان وب طراحی شده است که میخواهند بدون نگرانی در مورد میزبانی، امنیت و شخصی سازی سایت تمرکز کنند. هدف OCW MIT این است که مدرسان دورهها، برنامههای درسی خود را بهبود بخشند. با طراحی سایت، این امکان برای شما فراهم می شود که با شرکت های بیشتری آشنا شده و در نتیجه راندمان فروش خود را افزایش دهید.