چرا وان پیس بهتر از ناروتو است؟

شاید توضیح درباره اهمیت برنامه ریزی نیز ضرورتی نداشته باشد، چرا که همه ما از آن آگاهیم. میتوان گفت مدیریت فعالیتی هدفمند است که فرایند همکاری با سایر افراد برای دستیابی به اهداف سازمان را برنامه ریزی میکند. این روزها استخراج برای اشخاص و کسبوکارهای کوچک به سبب دشواری استخراج و هزینه بالای برق، کار چندان سادهای نیست و برخی کارشناسان معتقدند به زودی متوقف خواهد شد. یه پزشک وقتی دختری رو میبینه که بالای سر جنازه ی مادرش داره گریه میکنه اونوقته که نعمت بودن پدرومادرش رو میفهمه.قدر نعمتهایی که داره رو میدونه.قدر همین که عزیزترینهاش دارن نفس میکشن و سالمن رو میدونه.در حالی که خیلی از آدمها قدراین چیزا رو نمیدونن و وقتی میفهمن که اون عزیز رو از دست بدن.به عبارت دیگه پزشکها معنی این جمله رو که “بزرگترین نعمت خدا سلامتیه” رو میدونن. 2. از کنترل پنل ، کلید Windows را کلیک کرده ، در قسمت جستجوی نوار وظیفه ، عبارت Control Panel را تایپ و در نتایج برنامه آن را انتخاب کنید. برخی به دنبال مفهوم عبارت «دستگاه ماینینگ چیست» در موتورهای جستجو هستند و به این فکر افتادهاند تا از این طریق درآمدی کسب کنند. حتی یه رستوران رفتن ساده با دوستها، نگاه کردن یه فیلم، موسیقی گوش دادن و یا اصلا نشستن یه گوشه و زل زدن به در و دیوار (!) هم که شاید برای خیلیا عادی و بی اهمیت باشن برای یه پزشک خیلی لذتبخشه.

اصلا زمان آن مهم بوده؟ از هر روش مانند انتخاب اهداف، برنامهریزی رسمی یا غیر رسمی که استفاده کنید چند نکته مهم را باید به خاطر بسپارید. شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما یکی از راههای مهم این است که روزانه 5 دقیقه صرف ماساژ دادن پای همسرتان کنید. ما باید در فرآیند تفکر انتقادی به اکثر ویژگی های شخصیتی، الویت های شخصی و تعصبات خود آگاه باشیم و در هر قدم که لازم هستند به آنها اجازه ورود دهیم. شما باید نظم و ممارست خود را در پیگیری کار در هر شرایطی حفظ کنید تا بتوانید فرآیند تصمیم گیری را اجرانمایید. هنگامی که هدف خود را انتخاب کردید، آن را به عنوان نقطه شروع برای تمام شرایط آینده قرار دهید و پس از تفکر بر روی آن تصمیم گیری کنید. این اتفاق میتـواند در مرحله قبل از تفکر انتقادی و با در نظر گرفتن تمام شرایط رخ دهد. منی که قراره نصف باقی عمرم رو در دانشگاه و بیمارستان و مطب سپری کنم اگر ازدواج کنم قطعا قدر همون ساعتهای کوتاه بودن کنار همسرم رو میدونم.بیخودی و از سر بیکاری سرش غر نمیزنم بلکه به جبران لحظه هایی که کنارم نبوده دستهاش رو محکمتر میگیرم.با دیدن زنهای جوونی که شوهرشون رو از دست میدن حاضرم بدون غرور توی چشمهاش زل بزنم و قبل از اینکه دیر بشه بهش بگم چقدر دوستش دارم و به بودنش نیاز دارم.خیلی از زن و شوهرها تمام وقتشونرو کنار هم هستن ولی یا آقاهه داره روزنامه میخونه یا فوتبال میبینه یا خانومه داره تلفنی حرف میزنه یا سریال میبینه.خب چه فایده ای داره؟

مدیریت یعنی بکار گرفتن هماهنگ علم و هنر در راستای رسیدن به هدف. محبوب میشن ، یعنی بدا دیر میرن؟ مثلا همین سریال پرستاران که از زمانی که بنده طفلی بیش نبودم تا هم اکنون که در حال مشرف شدن به دانشگاه هستم پخش میشده و بیننده داره. توصیهی همیار آی تی: فرض کنید رایانه مانند کودکی است که چیزی نمیداند و شما میخواهید مراحل حل یک مسئله را برای او توضیح دهید، باید سعی کنید تمام نکات ضروری را به صورت مرحله به مرحله برای او بنویسید تا مطابق دستورالعملهای شما پیش برود و در نهایت به نتیجهی مورد نظر برسد. یکی از دلایل انتخابم اینه که در تمام طول تحصیل در رشته پزشکی همیشه یه نفر بالاسرت هست که میدونی بیشتر از تو میدونه و تواناییش از تو بیشتره و در عین حال مراقبه که اشتباه نکنی.همین باعث انگیزه برای پیشرفت میشه. پس هیچ کس نباید به حال خانواده ی من دل بسوزونه. اگه کسی در خودش، نیازی رو احساس کنه تصمیم به انجام کاری میگیره. در اکثر شرایط، لحاظ کردن یکی از این بخش ها می تواند خطرات بالقوه در هنگام تصمیم گیری را آشکار سازد. بخش هایی که باید عموما در نظر گرفته شوند، بسیار متنوع و بی شمار هستند.

یه دوست بی اعصاب(با نگاهی چندشناک):دلم واسه شوهر و بچه هات میسوزه. کمپین زیبایی واقعی کبوتر داستان زنان بی شماری را روایت می کند که زیبایی واقعی خود را یافته اند ، همه برای ایجاد احساسات شایع انسانی و تحریک زنان برای اقدام طراحی شده است. بیمه اکو یک دانشکده تخصصی است که در ایران ایجاد شده است و دانشجویان خود را از بین علاقهمندان کشورهای عضو پیمان منطقهای اکو انتخاب میکند. ایجاد نسخه جدیدی از حرفه ای در مدیریت چابک (ACP) از سوی موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) نشان داده است که این موسسه ساخت ابعاد چالاک تر در کتاب دانش مدیریت پروژه (PMBOK) را نیاز دیده است. آخرین باری که بدون زنگ ساعت یا موبایل از خواب بیدار شدید و برای هشیار شدن به قهوه یا چای نیاز نداشتید کی بود؟ شما متعجب خواهید شد که میبینید که به چه سادگی روش مستقیم پذیرفته میشود. و ندای چهارم میفرماید ای بندگان من که جواب ندادید اسراف بر نفس خود کردید برگردید و از رحمت خداوند ناامید نشوید هر چه کردید خداوند بخشیده است. هر چه ما بیشتر به ویژگیهای خود آگاه بوده و نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسیم، تفکر انتقادی ما بسیار کارآمدتر خواهد بود.