چند گزینه پیش روی بایدن است

رئیس جمهور سابق آمریکا از رویه جو بایدن در مورد ایران انتقاد کرد. ترامپ از پنس خواسته بود که از یک بند قانونی استفاده کرده و ریاست جمهوری جو بایدن را به رسمیت نشناسد. پنس در یک سخنرانی در یک گردهمایی محافظهکار جامعه فدرالیست در فلوریدا به تلاشهای فزاینده ترامپ در این هفته برای پیشبرد این روایت نادرست اشاره کرد که بهعنوان معاون رئیسجمهور، او از قدرت یکجانبه برای جلوگیری از روی کار آمدن جو بایدن بعنوان رئیسجمهور برخوردار است.

اقتصادنیوز: نشریه دیلی میل در گزارش خود با اشاره به تجمع اخیری که با حضور دونالد ترامپ در منطقه پارادایس ولی در ایالت آریزونا برگزار شد نوشت، که هماکنون بسیاری از رایدهندگان در این منطقه که در انتخابات سال ۲۰۲۰ عمدتا به جو بایدن رای دادند از رای دادن به بایدن پشیمان شدهاند. به گزارش العالم به نقل از رویترز، مایک پنس، معاون رئیسجمهور اسبق آمریکا با مطرح کردن انتقاداتی تند بر ضد رئیس سابق خود گفت که دونالد ترامپ اشتباه میکرد که معتقد بود پنس (خودش) قدرت تغییر نتیجه انتخابات ریاستجمهوری 2020 را دارد که ترامپ به دروغ ادعا کرد از او دزدیده شده است.

ترامپ از آن زمان تاکنون بارها پنس را تحقیر کرده است و یکشنبه هفته گذشته بیانیه جدیدی صادر کرد و گفت معاون رئیسجمهور سابق میتوانست انتخابات را «لغو» کند. پنس گفت: «من احساس ناامیدی بسیاری از انتخابات گذشته را درک میکنم.

برای این منظور باید یک وقت بگیرند که مدت زمان آن بستگی به شلوغی کار و پرونده های در جریان دارد.در گذشته وقت های سفارت های مختلف در کمتر از یک هفته اعلام می شد ولی در سال های اخیر به دلیل ازدحام و شلوغی در سفارتخانه ها و تقاضای بالا برای ویزاهای مختلف، وقت های سفارت بیشتر کشورها بخصوص کشورهای حوزه شینگن، انگلیس، کانادا و آمریکا، زیر یک ماه نیست.

ترامپ در فردای استیضاح و در یک سخنرانی عمومی گفت «این هیچ وقت نباید برای هیچ رئیسجمهوری روی دهد. اما اگر شما از قبل ویزای شینگن معتبر دارید می توانید با همان به کرواسی سفر کنید و دیگر لازم نیست که به دنبال وقت سفارت کرواسی و یا ویزای کرواسی بروید و درخواست مجدد ویزا دهید. در صفحه اصلی کابینه شخصی روی گزینه تکمیل اطلاعات پروفایل کلیک کنید. در قسمت 1 می توانید شماره کابینه خود را ببینید و در قسمت 2 مراحلی را که باید برای تکمیل ثبت نام در فیبوگروپ انجام دهید را مشاهده می کنید.

دولتی که منابع جامعه را در راستای برنامههای بلندمدت با در نظر گرفتن نسلهای آینده تنظیم میکند. بالاخره این کندی در روند فروش نفت و فقدان برنامههای قابل توجه برای افزایش سهم ایران در بازار نفت چیزی نیست که بتوان از کنار آن گذشت.

فواد ایزدی در گفت و گو با دیپلماسی ایرانی بر این نکته تاکید کرد که آمریکا در خصوص احیای برجام صادق نیست. پنس همچنین تاکید کرد: من هم از انتخابات ۲۰۲۰ ناامید شدم.

پنس هم در یک سخنرانی در فلوریدای آمریکا در واکنش به این سخنان رییس جمهور سابق آمریکا گفت: ترامپ اشتباه میکند. حالا مایک پنس از اساس، امکان قانونی این اقدام را رد کرده و گفته رئیس جمهور سابق به سادگی اشتباه کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، مایک پنس در کنفرانس انجمن فدرالیستی فلوریدا در نزدیکی اورلاندو، فلوریدا گفت: این هفته شنیدم که رئیس جمهور ترامپ گفت من حق داشتم انتخابات را لغو کنم، اما او اشتباه میکند.

  • ارائه تورهای سفارت کانادا
  • نام وزارت خانه در تهران : محراب (وابسته به وزارت ارشاد)
  • اصل و تصویر پاسپورتهای قدیمی (در صورت وجود)
  • ارائه اطلاعات در مورد تحصیل در کانادا
  • بیمه کارآفرین
  • پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر
  • کپی از صفحات پاسپورت که شامل اطلاعات شخصی است
  • رزرو هتل

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره؛ مایک پنس که به مدت چهار سال معاون ترامپ بود در زمان شکست او در انتخابات مورد غضب ترامپ قرار گرفت.

پنس در سخنرانی خود در انجمن فدرالیست، یک سازمان حقوقی محافظهکار، در فلوریدا گفت: «رئیسجمهور ترامپ اشتباه میکند. ايسنا: دونالد ترامپ به سخنرانی بایدن در سالگرد حمله به کنگره واکنش نشان داد و گفت: این تئاتر سیاسی فقط یک حواس پرتی برای این واقعیت است که بایدن به طور کامل شکست خورده است. این اظهارات شدیدترین واکنش پنس به رفتارهای ترامپ در سالهای اخیر محسوب می شود. دونالد ترامپ بعد از این سخنان بلافاصله واکنش نشان داد و گفت: من خیلی حرف درستی زدم.

تسنیم: دادستان نیویورک در ادامه تحقیقات مربوط به پرونده فعالیتهای تجاری سازمان ترامپ، اقدام به احضار دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا و ایوانکا ترامپ و دونالد ترامپ جونیور نموده است.

پیشتر نیز شبکه خبری «سیانان» نوشت دفتر دادستانی نیویورک سوابق مالیاتی ترامپ را از تاریخ ژانویه ۲۰۱۱ تا آگوست ۲۰۱۹ به دست آورده است. پس از شکست در مبارزات انتخاباتی در برابر جو بایدن دموکرات در نوامبر 2020، ترامپ در تلاش برای ماندن در سمت خود، پنس را تحت فشار قرار داد تا از تایید نتایج انتخابات در کنگره در حین ریاست بر روند تأیید در 6 ژانویه 2021 جلوگیری کند.

استفانی گریشام سخنگوی کاخ سفید پس از اعلام نتایج نهایی بررسی موارد اتهامی استیضاح در بیانیهای اعلام کرد: امروز، تلاش به استیضاح تقلبی با همنوایی دموکراتها، با تبرئه کامل پرزیدنت دونالد ترامپ پایان یافت. بو بایدن اعلام کرد که در انتخابات فرمانداری ایالت دلاور در سال ۲۰۱۶ شرکت خواهد کرد اما سرطان مغز امانش نداد و در ۴۶ سالگی از دنیا رفت.

به جای این همه فشاری که برما آوردند، میتوانستیم خیلی بهتر کار کنیم؛ ولی همینطور فشار دادند و من را به استیضاح کشاندند. کما اینکه دیدیم در ابتدای ورود به جای آن که به هویت ایرانی معماری موزه فرش توجه کند، دستور داد حوض های هفتگانه مقابل موزه را از خاک پر کنند و در حوض ها، گل بکارند. وزیری که بخواهد هر روز تعرفهها را بالا و پایین ببرد و مجوزها را کم و زیاد کند، نمیتواند کشور و دولت را اداره کند.

قبل از خروج از کشور آدرس وشماره تلفن نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشوریا کشورهایی که قصد مسافرت به آنها را دارند از طریق سایت های نمایندگی ها و همچنین سایت وزارت امورخارجه یادداشت کرده و همراه خود داشته باشند تا درصورت مواجهه با شرایط اضطراری امکان تماس با آنها را داشته باشند. به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل اطلاعرسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف با شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان دیدار و گفت وگو کرد.

ادغام وزارت جهادسازندگی و کشاورزی (در دوران سید محمد خاتمی). ضرغامی،محمد حسین رنجبران و نادر طالب زاده نیز به عنوان گزینه های وزارت ارشاد مطرح شده اند. دیگر چه فرقی برای مردم میکند که که وازیر باشدکجا وزارت خانه باز هم مسل هشت سال پیش حمان آش حمان کاسه است .