۱ با آمریکا به عنوان میهمان است

این دو حتی بعد از پایان دوران ریاستجمهوری محمد خاتمی و البته خداحافظی علی دایی از فوتبال هم ارتباطشان را با یکدیگر حفظ کردهاند و علی دایی گفته گاهی که فرصت باشد، به دیدار خاتمی میرود تا از توصیههایش استفاده کند. پس از آن دیگر هیچ ارتباطی وجود نداشت تا مدتی پیش که سیدمحمد خاتمی نامهای بلند به رهبری ارسال کرده و از ایشان درخواست کرده مشکلات موجود در کشور را حل کند. ۱ آیا تقابل ملت ایران با دولت آمریکا صرفا به پس از انقلاب اسلامی برمیگردد؟ ۳-۲ قانون امسال مجلس مانند قانون مسکن، قانون بودجهای که گذراندیم منابع آن را دیدیم یعنی من حرف جدیدی بیان نکردم، من فقط درگاه مدیریتی آن را تعریف میکنم و میگویم به جای اینکه رها کنیم و جوانان برای ازدواج از یک جا وام بگیرند و از یک جا برای مسکن وام بگیرند و برای اشتغال هم از جای دیگری وام بگیرند، یک درگاه مدیریتی در یک جا درست میکنیم تمام زوجهایی که در این درگاه قرار میگیرند در صورتی که ازدواج به موقع انجام بدهند، در سنی که ازدواج مطلوب است، از آنها پشتیبانی میکنیم. ، خاطرنشان کرد: از نظر سیاسی، به نظر من سنگ تمام گذاشتند. مجری شبکه در ادامه افزود: این مسئله گیج کننده است، زیرا از یک سو میبینیم که دولت آمریکا باید این وضعیت را کنترل کند، اما از سوی دیگر، دولت حاضر نیست گستره کامل این اتفاق را به مردم بگوید، زیرا این کار سبب میشود در وهله نخست، این نهادهای دولتی ناکارآمد به نظر برسند و ثانیاً سبب ایجاد وحشت و نگرانی در داخل جامعه در خصوص اتفاقات رخ داده میشود.

کتاب آیات شیطانی دارای منطق نیست و سر تا پا فحش و دشنام است و از نظر شخصیت، نویسنده کتاب فردی است که خودباخته و سرسپرده استکبار میباشد. فقط شمار معدودی از سازمانها و نهادهای دولتی پذیرفته اند که سامانههای آنها هدف حمله قرار گرفته است. در حال حاضر، دولت آمریکا عملا در چنین وضعی قرار دارد و میکوشد به گستره دسترسی هکرها پی برد. ظریف در سال 2015 از سوی موسسه انگلیسی «گلوبال ریسک اینسایتس» به عنوان ریسک پذیرترین سیاستمدار جهان انتخاب شد. ربیعی با اشاره به اینکه ۶۸۰۰ مجوز نیز توسط وزارت کشور صادر شده است و در مجموع با احتساب سایر دستگاههای مسئول، دولت به ۲۲ هزار تشکل، مجوز داده است، تصریح کرد: دولت گسترش و حمایت از نهادهای میانجی اجتماعی را به عنوان یک اصل باور دارد و از گسترش نقش زنان و جوانان در تشکها استقبال می کنیم . در این بیانیه تصریح شده است “جمع آوری اطلاعات در این زمینه ادامه دارد و درحالیکه تلاشها برای پی بردن به گستره کامل این اقدامات ادامه دارد، میدانیم که شبکههایی در داخل دولت فدرال آمریکا از این اقدام، آسیب دیده اند”. ماجرا به اقدامات هکرهای روسی مربوط است.

البته این توصیف، بسیار کمتر از بیان واقعیتهای مربوط به مشتریان (در شبکههای دولت فدرال) است که از این نرم افزار استفاده کرده اند. دلیل اول به اصل اتخاذ تصمیم فوق مربوط میشود که به احتمال فراوان تصمیمی سیاسی و مربوط به توافقاتی است که از آن بیاطلاع هستیم. دو: رابطه، برای آمریکائیها، همیشه وسیلهای برای نفوذ در قشرهای مستعد مزدوری بوده است. الیزابت چیزی برای ناامیدی هنری بود که امیدوار بود که یک پسر به او پیروز شود. «مایکل کوهن» وکیل و دستیار سابق دونالد ترامپ ادعا کرد که این رئیسجمهوری سابق آمریکا میگفت اگر قرار باشد یکی از فرزندانش در ارتباط با کسب و کار خانوادگی خودشان راهی زندان شود، او باید “مطمئن شود” که آن دونالد ترامپ جونیور است، نه ایوانکا. یکی از مقامات سابق حوزه اطلاعات و امنیت ملی آمریکا این وضعیت را به این صورت توصیف کرده است که فرض کنید به خانه خود میآیید و متوجه میشوید یک دزد برای مدت چند ماه در خانه شما بوده است و حالا باید از یک اتاق به اتاق دیگری بروید تا بررسی کنید ببینید آیا چیزی را دزیده است، آیا چیزی را جابجا کرده است، و آیا چیزی را تغییر داده است!

رییس جمهوری گفت: در دولت یازدهم تلاش شد تا تورم مهار شود برغم این که دولت گذشته برای جبران شکاف مسیری را انتخاب کرد که خطرناک بود و آن استفاده از پول بانک مرکزی برای ساخت مسکن بود که ریسک بسیار بزرگی به حساب می آید و به تعبیر من پول بانک مرکزی صرفا باید در شرایط اضطرار و آن هم در حد محدود که از خطر نجات پیدا کنیم، مورد استفاده قرار گیرد. آلکس مارکوآرت خبرنگار ارشد شبکه در گزارشی از واشنگتن گفت: یافتن کلمهای که پیچیدگی این حملات را به درستی توصیف کند دشوار است. طبق آیات قرآن پایبندی به ایمان بِالله و کفر به طاغوت واجب است و امروز طاغوت اعظم در دنیا آمریکاست. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، وزارت خزانه داری ایالات متحده شامگاه پنج شنبه با انتشار یک اطلاعیه اعلام کرد که نام سه تبعه کوبایی دیگر از جمله «آندرس گونزالِز بریتو» فرمانده ارتش مرکزی کوبا را به فهرست تحریم خود افزوده است.